Ważne

Jak pisać aplikacje na Androida Nougat? Nie mam pojęcia, ale na ten kurs jest 91% zniżki

Sposobów na to, żeby nauczyć się robić aplikacje na Androida są dziesiątki. Czasem nawet nie wiadomo, od czego zacząć. Oczywiście najlepiej zasięgnąć rady kogoś w temacie. Mamy do dyspozycji mnóstwo książek, dokumentacji, darmowe porady na YouTube, kursy… Jeden z takich kursów zaliczył potężną obniżkę ceny. Może warto się nim zainteresować?

Platforma udemy.com umożliwia dodawanie kursów z różnych dziedzin, z których później odpłatnie mogą korzystać uczniowie. Zwykle za tego typu szkolenia trzeba zapłacić setki złotych. W takim wypadku wielu mocno się zastanawia nad tym, czy środki “wpakowane” w kurs rzeczywiście się zwrócą. O decyzję łatwiej, gdy cena pięciogodzinnego kursu z 385 złotych spada do 35 złotych.

Twórcy kursu wymagają tylko podstawowej znajomości języka programowania Java. Resztę wiedzy nabędziemy w jego trakcie. Po drodze będziemy wykorzystywać nowo nabyte umiejętności w praktyce, od podstaw tworząc cztery samodzielnie napisane aplikacje na Androida.

Kurs nie staniał dlatego, że pojawiła się nowa wersja systemu od Google – w gruncie rzeczy spore obniżki spotkały też inne szkolenia, na przykład dotyczące tworzenia gier i aplikacji na iOS 11 czy stron internetowych. Na pewno nie zastąpią one gromadzenia wiedzy w inny sposób.

Chyba nikt nie spodziewa się, że po 5 godzinach kursu za 35 zł z miejsca stanie się geniuszem programowania. Jest to na pewno miłe urozmaicenie nauki, lub też sposób na jej rozpoczęcie – postawienie pierwszych kroków w dziedzinie, w której “jeszcze nas nie było”.

I nie, to nie jest reklama ani wpis sponsorowany. Po prostu @cebuladeal na Twitterze znowu trafił na promocję. Podajemy info dalej – a nuż się komuś przyda? Kurs znajdziecie pod tym adresem.

źródło: udemy.com dzięki @cebuladeal

Komentarze

 • Arek P

  Nie sprawdzałem wcześniej ceny tego kursu ale na moje oko to najpierw została ona kosmicznie wręcz zawyżona a potem zrobili rabat. Nie spotkałem się jeszcze z kursem video w takiej cenie. Najdroższy jaki widziałem to java na strefie kursów za 119zł ale tam jest 12h materiału.

  • Daniel Dumowski

   Tak wyglądają wszystkie kursy na Udemy. Non stop są mega “obniżki”

   • Arek P

    Za 35zł nawet bym go kupił ale nie korzystam z paypala i mam obawy do podawania tam danych od karty… :/

    • Daniel Dumowski

     Ustaw limit na transakcje wykonywane kartą. Jeśli jakakolwiek jednak transakcja poszłaby bez Twojej wiedzy wystarczy reklamacja w banku.

     • Arek P

      Przelałem na drugie konto i inną kartą zapłaciłem ;) Ale wyszło mnie to 43,61 a nie 35zł ;)

    • Ari9310

     Można też zmienić na stronie banku kod CVC (chyab tak się zwie), zapłacić za kurs i następnie znowu zmienić kod CVC ;d (przynajmniej w Aliorze mogę tak zmienić)

   • stark2991

    Dokładnie, promocja ma termin do końca sierpnia, a od 1 września startuje “nowa” promocja z tą samą ceną :)

  • stark2991

   Jest tak jak piszesz, wszystkie kursy, niezależnie czy “kosztowały” 70 zł czy 600 – wszystkie kosztują teraz 35 zł :)

   • Ziemniaczek

    Ale “zniżka” jest dla #cebuladeal

 • Lutr3c

  Ja kupiłem 3 kursy i AI i Data Mining. Po spisie tresci twierdzę, że mogą być w porzo !!!:)

  • Wojciech Wit Gruszczyński

   To daj znać czy były wporzo jak je przerobisz.

 • Bartłomiej Kaliński

  Po tym jak nie pojawił się mój wczorajszy komentarz z linkiem do innego kursu nie jestem w stanie uwierzyć, że to nie jest wpis reklamowy ani sponsorowany.
  Polecacie praktycznie anonimowy kurs, którego jedyną zaletą jest język polski. Wszystkie komentarze na profilach Educativo PL wyglądają jakby były żywcem wycięte z generatora pozytywnych opinii.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona