Nie tylko abonenci PLAY NOW przez następne dni kanały Eleven Sports oglądają za darmo

PLAY NOW to oferowana przez operatora o niemalże tej samej nazwie usługa powiązana z telewizją czy raczej materiałami wideo. Każdy abonent sieci otrzymuje ograniczony dostęp do VOD, a za drobną dopłatą można oglądać więcej kanałów, w tym HBO. Na swoim blogu operator pochwalił się, że jego klienci jeszcze przez półtora tygodnia kanały Eleven Sports oglądają za darmo. Okazuje się jednak, że wcale nie trzeba być fioletowym, aby móc to robić.

Wśród naszych czytelników na pewno znajdą się tacy, którzy są wielkimi fanami sportu. Takie osoby na pewno wiedzą, że niektóre mecze piłki nożnej można obejrzeć właściwie tylko w internecie. Problem polega na tym, że transmisje są albo nielegalne, albo płatne, albo płatne i nielegalne. Wygląda jednak na to, że choć na kilka dni będzie można wskazać wyjątek od tej reguły.

Nie wątpię, że maniacy sportu kojarzą kanały z serii Eleven Sports, do których należy Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra. Dostęp do tych materiałów na ogół należy po prostu wykupić. Okazuje się jednak, że Eleven Sports postanowiło udostępnić na najbliższe dziesięć 10 dni (czyli do 28 sierpnia) dostęp do swoich kanałów za darmo. Nie, nie tylko dla PLAY NOW.

Istnieje jeszcze “jedno” pocieszenie – okazuje się bowiem, że tak zwane okno otwarte tyczy się jeszcze kilku operatorów, jak (między innymi) Cyfrowy Polsat, nc+, UPC czy Vectra, a nawet kilka lokalnych sieci kablowych. Jest więc bardzo duża szansa, że się załapiecie ;). Szkoda tylko, że Play fakt odkodowania kanałów sportowych postanowił wykorzystać w celu swojej promocji, nie informując przy tym o fakcie, że nie tylko klienci fioletowych będą mogli oglądać Eleven Sports za darmo.

Play postanowił podzielić się również listą najciekawszych transmisji tego weekendu. Niestety, tę pierwszą będziecie musieli odpuścić, ale przed Wami jeszcze co najmniej kilka interesujących. A jeśli wolicie ryk silnika, niż widok idealnie skoszonej murawy, to już za tydzień na Eleven Sports będziecie mogli obejrzeć żużel czy nawet 2017 FORMULA 1 PIRELLI BELGIAN GRAND PRIX.

źródło: Twitter (@RzecznikPlay), Media2
grafika główna: Google Play

Komentarze

 • Franciszek Moczulski

  nc+ nie udostępnia.
  Własnie jestem na swoje konto i E jest dalej z kłódką i sie nie otwiera.

  • Na nc+ go nie ma, na telewizorze jest. Szkoda, bo mam problemy z oglądaniem kanałów Eleven w telewizji – telewizor mi się restartuje po przełączeniu. Głównie dlatego nie wykupiłem abonamentu.

 • ms

  NC plus napisało że dla wszystkich otwarte okno eleven a to nie prawda
  kłamstwo jak ktoś ma umowę na czas nieokreślony lub stary abonament nie
  włączyli. Czekam na przyszły rok jak canal plus straci ligę angielską i
  polską a wtedy francuzi wracajcie do siebie, żal komentatorów bo są
  najlepsi. Pozdrawiam

 • Snap820

  Orange jak zwykle nie da …

 • ZWD

  Ja zapłaciłem 16 zł na stronce eleven i jestem przezadowolony jakość świetna – dużo lepsza niż wcześniej przez playerA tvnu. Do tego doszła niemiecka, ręczna, F1 jak dla mnie to bezcen praktycznie.

 • ja.n.

  “Na swoim blogu operator pochwalił się, że jego klienci jeszcze przez półtora tygodnia kanały Eleven Sports oglądają za darmo. Okazuje się jednak, że wcale nie trzeba być fioletowym, aby móc to robić.” – to normalne że każdy dostawca usługi pisze że u niego coś będzie dostępne a nie że u innych także. Podobnie jest jak np odkodują HBO lub C+. Kazdy dostawca tv pisze że u niego jest kanał odkodowany – reszta ich nie interesuje :-)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona