A po więcej przecieków o iPhonie 8 zapraszamy do McDonald’s

I frytki do tego

Tego chyba jeszcze nie było, żeby korzystając z usług restauracji typu fast-food, człowiek przy okazji dowiadywał się czegoś na temat jednej z najbardziej oczekiwanych smartfonowych premier roku. A tak właśnie się stało – dzięki McDonald’s.

Nie są to rzeczy, z którymi nie bylibyśmy zapoznani już wcześniej – wszak wygląd kolejnego sensacyjnego urządzenia od Apple jest nam z grubsza znany. Mogliśmy się właściwie już do niego przyzwyczaić – tyle było o nim filmów, tyle przewinęło się przez branżowe portale grafik, renderów i zdjęć jego prototypów.

Tym razem obrazki z iPhonem 8 docierają do nas z niespodziewanej strony – McDonald’s w mailach wysyłanych do swoich klientów używa wzoru urządzenia, który pojawił się na łamach Tabletowo już nie raz. Nie oznacza to, że sieć restauracji ma dostęp do jakichś tajnych szkiców Apple. Graficy zatrudnieni przez fastfoodowego giganta posiłkowali się po prostu tym, co do tej pory pojawiło się w sieci na temat iPhone’a 8 i wykorzystali dostępne materiały do stworzenia “własnej wersji” nowego iPhone’a.

W reakcji na tę rewelację na Twitterze ktoś celnie zauważył, że w tym kontekście zwrot “hamburger menu” w odniesieniu do obsługi smartfonów, nabiera nowego sensu ;)

Fani elektroniki z logo nadgryzionego jabłka przebierają już nóżkami z niecierpliwością, czekając na ogłoszenie przez Apple terminu jesiennej konferencji, na której zostanie zaprezentowany iPhone 8. Ten nowy smartfon ma być powiewem świeżości dla firmy, która przez lata trzymała się nieznacznie tylko modyfikowanego symbolu iPhone’a, czyli przycisku Home. W najnowszym urządzeniu ma pojawić się w całkiem innej, nie-fizycznej formie, jednocześnie pozwalając Apple wkroczyć w rynek telefonów z minimalnymi ramkami.

Czekamy na niego jak na nowe kupony do Maka.

źródło: @mschwind200 dzięki phoneArena

Komentarze

 • Bartłomiej Kaliński

  Czyli do McDonalda idziemy po nowe przecieki na temat iPhone, które są tak naprawdę starymi przeciekami, które są tak naprawdę zwykłymi renderami stworzonymi przez jakiegoś kolesia. No ma to sens powiem Ci.

  • Miki Patynowski

   xDDDDD

  • Hahacz

   To nie są ani nowe, ani stare przecieki. To interpretacje obejmujące te przecieki oraz fantazje grafika.

 • Ziemniaczek

  No iPhone 8 na iOS 10 xDDDD

 • Pirx

  Jak widzę jakiś idiotyczny na pierwszy rzut oka news, to od razu szukam autora w kapelusiku i … ponownie się nie zawiodłem

  • Misielko

   Aż sie avatar zmienił

  • Artur Kelkeszoz

   Czasy, kiedy facet w kapeluszu nie był idiotą, minęły parędziesiąt lat temu…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona