Ważne

Można poczytać o tym, jak iOS 11 zmienia iPady, ale równie dobrze można zobaczyć to na filmach

Aktualizacja systemu do iOS 11 wprowadzi najwięcej zmian w obsłudze iPadów. iPhone’y oczywiście również zyskają kilka przydatnych funkcji, jednak to właśnie tablety są wielkimi wygranymi tegorocznego upgrade’u. Zamiast rozpisywać się o „magii użytkowania” nowego systemu, Apple postanowiło ją po prostu pokazać.

Nowa wersja iOS obecnie jest dostępna do pobrania w wersji beta, ale gdy Apple zacznie udostępniać pełną, oficjalną wersję globalnie, zapewne wielu użytkowników iPadów zauważy pewne zmiany w obsłudze urządzenia. Nie wszystkie funkcje są widoczne od razu, stąd niektórym, zwłaszcza tym, którzy nie czekają z utęsknieniem na wydanie kolejnych wczesnych wersji systemu, przyda się małe wprowadzenie do nowości.

Taką funkcję pełni seria filmów ukazujących poszczególne usprawnienia, które pojawiły się w najnowszym oprogramowaniu od Apple. Prezentują nowy pasek aplikacji, opcje wielozadaniowości i pokazują przydatność Apple Pena. Zastępują one artykuły wypełnione zrzutami ekranu, których… i tak by nikt nie czytał.

Gdybyście chcieli jednak zapoznać się z opisem nowych funkcji, zawsze możecie skorzystać z naszego krótkiego przeglądu. Ewentualnie możecie poczytać, jak sprawdzają się one na iPadzie Rafała. A poniżej obejrzycie wspomniane filmy.

źródło: Apple

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona