Ważne

[Aktualizacja] Pakiet OfficeSuite Pro na Androida staniał z 67,99 złotych na 50 groszy!

Przeceny na aplikacje w Sklepie Play przeglądam w miarę regularnie – kilka razy w tygodni. Myślę, że najciekawszymi promocjami trzeba się dzielić z innymi, a tutaj mam na myśli Was – czytelników Tabletowo (chociaż pewnie i koledzy z redakcji skorzystają :P). Tym razem obniżono koszt jednego z pakietów biurowych o 67,49 złotych. A mowa o OfficeSuite Pro + PDF.

Poświęciłem OfficeSuite Pro + PDF chwilę, aby zapoznać się z jego możliwościami i jestem dosyć zadowolony. Przede wszystkim obsługuje on chmury i serwery FTP, przez co łatwo nam będzie edytować plik, który porzuciliśmy np. na komputerze. Tutaj też muszę wspomnieć o tym, że program oferuje swoją własną chmurę, gdzie na start otrzymujemy 15 GB przestrzeni dyskowej.

Pakiet Office, jak to pakiet Office – pozwala na tworzenie i edycje przeróżnych typów dokumentów. A więc możemy poświęcić czas na zwykłe dokumenty z Worda, a także tabelki z Excela czy prezentacje z PowerPointa. No i nie zapomnijmy o plikach PDF. Co ciekawe, możliwości narzędzia możemy rozszerzyć instalując kompatybilne, zewnętrzne aplikacje (na przykład Quick PDF Scanner lub UB Reader).

Właśnie teraz możecie OfficeSuite Pro + PDF zakupić za jedyne 50 groszy w Sklepie Play. Macie także czas na przemyślenie tej decyzji, bowiem promocja kończy się dopiero za 5 dni (w poniedziałek, 21 sierpnia). Wydaje mi się, że ten program to idealny zamiennik dla aplikacji przygotowanych przez Google’a, które – w porównaniu do dzisiaj opisywanego programu – oferują jednak sporo mniej.

[AKTUALIZACJA]

Sprawdziłem to, o czym mówiliście w komentarzach i faktycznie – macie rację. Na start otrzymujemy dwie najbardziej podstawowe czcionki, a zainstalowanie kolejnych to koszt niemalże 45 złotych. Coś takiego w wersji płatnej pakietu jest niedopuszczalne i jeśli ktoś zapłacił za niego cenę podstawową – 67,99 złotych – to można powiedzieć, że wyrzucił pieniądze w błoto. Nawet teraz, gdy za program należy zapłacić 50 groszy, to warto się zastanowić dwa razy nad zakupem.

Komentarze

 • JAROSŁAW RUDKOWSKI

  WITAM
  KOLEGO ŁADNIE NAPISAŁEŚ TEN ARTYKUŁ…GRATULUJĘ. 50 GROSZY…?
  TYLKO U LICHA DLACZEGO NAPISZESZ O KONIECZNOŚCI ZAKUPIENIA POLSKICZ CZCIONEK…I TO ZA NIEMAŁĄ KWOTĘ BO ZA 45 PLN…

  • Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

   W programie jest opcja ręcznego dodania czcionek. Wystarczy poszperać chwilę w necie i wrzucić je do odpowiedniego folderu. Te 45zł to podatek od wygodniactwa.

   • To nie lepiej użyć ms office’a?

    • Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

     Oczywiście, że tak, ale taka informacja przyda się osobom, które już ten program kupiły.

 • anemusek

  A w komentarzach negatywy, że program wykastrowany z podstawowych czcionek, które… trzeba dokupić. Zwykle oszustwo.

 • Uzywam od czasow gingerbread polecam.

 • Ck

  Artykuły sponsorowany ? Bo jak nazwać coś takiego – 50 gr przecena ale autor już zapomina o napisaniu że aby pracować w pełni trzeba kolejne 45 zł na fonty wydać . Chyba że nawet nie zainstalował tylko zobaczy przecenę w sklepie :).

 • Gites

  U mnie cena 10 SEK czyli około 5 PLN. Ale i tak niezła obniżka.

 • Maciej Szkudlarek

  Pakiet od MS jest za friko od dawna

 • tak, powierz firmie krzak swoje dokumenty w jej prywatnej chmurze…

 • Jaki jest sens używania jakichś aplikacji od firm – krzaków gdy dostępne za darmo są pakiety od Google czy Microsoftu?

 • Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

  Ja również zapoznałem się z tym programem, ale go zwróciłem, gdyż stwierdziłem, że nie umie nic więcej (a nawet mniej np. nie ma kilku podstawowych wykresów w arkuszu kalkulacyjnym), po za edycją PDF’ów, w porównaniu do bezpłatnych apek Microsoftu.

 • Starszy Zmierzchu

  to jak jest z tymi czcionkami ? jezeli to prawda autro albo jest debilem i nie sprawdza tego co pisze albo to oszust …

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona