Ważne

[Aktualizacja] Pakiet OfficeSuite Pro na Androida staniał z 67,99 złotych na 50 groszy!

Przeceny na aplikacje w Sklepie Play przeglądam w miarę regularnie – kilka razy w tygodni. Myślę, że najciekawszymi promocjami trzeba się dzielić z innymi, a tutaj mam na myśli Was – czytelników Tabletowo (chociaż pewnie i koledzy z redakcji skorzystają :P). Tym razem obniżono koszt jednego z pakietów biurowych o 67,49 złotych. A mowa o OfficeSuite Pro + PDF.

Poświęciłem OfficeSuite Pro + PDF chwilę, aby zapoznać się z jego możliwościami i jestem dosyć zadowolony. Przede wszystkim obsługuje on chmury i serwery FTP, przez co łatwo nam będzie edytować plik, który porzuciliśmy np. na komputerze. Tutaj też muszę wspomnieć o tym, że program oferuje swoją własną chmurę, gdzie na start otrzymujemy 15 GB przestrzeni dyskowej.

Pakiet Office, jak to pakiet Office – pozwala na tworzenie i edycje przeróżnych typów dokumentów. A więc możemy poświęcić czas na zwykłe dokumenty z Worda, a także tabelki z Excela czy prezentacje z PowerPointa. No i nie zapomnijmy o plikach PDF. Co ciekawe, możliwości narzędzia możemy rozszerzyć instalując kompatybilne, zewnętrzne aplikacje (na przykład Quick PDF Scanner lub UB Reader).

Właśnie teraz możecie OfficeSuite Pro + PDF zakupić za jedyne 50 groszy w Sklepie Play. Macie także czas na przemyślenie tej decyzji, bowiem promocja kończy się dopiero za 5 dni (w poniedziałek, 21 sierpnia). Wydaje mi się, że ten program to idealny zamiennik dla aplikacji przygotowanych przez Google’a, które – w porównaniu do dzisiaj opisywanego programu – oferują jednak sporo mniej.

[AKTUALIZACJA]

Sprawdziłem to, o czym mówiliście w komentarzach i faktycznie – macie rację. Na start otrzymujemy dwie najbardziej podstawowe czcionki, a zainstalowanie kolejnych to koszt niemalże 45 złotych. Coś takiego w wersji płatnej pakietu jest niedopuszczalne i jeśli ktoś zapłacił za niego cenę podstawową – 67,99 złotych – to można powiedzieć, że wyrzucił pieniądze w błoto. Nawet teraz, gdy za program należy zapłacić 50 groszy, to warto się zastanowić dwa razy nad zakupem.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona