Ważne

Bateria, wytrzymałość, lampa LED. Oukitel K10000 Max ma całkiem sporo atutów

Zapewne wielu użytkowników potrzebuje funkcjonalnego smartfona, ale telefonu używa głównie w takich warunkach, w których tego typu urządzenie może po prostu nie przetrwać. Sprawdzić może się wtedy na przykład Oukitel K10000 Max. Producent przygotował film promocyjny, na którym możecie zobaczyć największe zalety tego modelu.

Wydaje się, że Oukitel zdołał już udowodnić, że ten model naprawdę wytrzyma sporo. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, możecie zobaczyć jak smartfon wypada w konfrontacji z wodą, wapnem i cementem, a także jak radzi sobie wrzucony do puszki z farbą. Jednak oprócz wytrzymałości, urządzenie oferuje sporo więcej. I to właśnie możemy zobaczyć na opublikowanym filmie.

Tym, na co zwraca uwagę producent, oprócz certyfikatu odporności IP 68, baterii o pojemności 10000 mAh czy bardzo dobrej jakości lampy LED, jest również budowa, która pozwala postawić urządzenie na każdym boku. Może się to okazać dość przydatne, jeżeli akurat smartfon ma zastąpić latarkę. Zamiast kłaść go na wyświetlaczu i ryzykować jego ewentualne zniszczenie, możecie skorzystać z tej możliwości.

Oprócz wytrzymałej budowy, Oukitel K10000 Max to również niezła specyfikacja. Za wydajność odpowiada ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6753 (8 x ARM Cortex A-53) wspomagany przez 3GB RAM. Producent przewidział 32 GB pamięci na przechowywanie plików. Główny aparat ma rozdzielczość 13 Mpix (możliwość interpolacji zdjęć do 16 Mpix) z kolei ten przeznaczony do selfie to matryca 8 Mpix (interpolacja do 13 Mpix). Zresztą, co ja się będę rozpisywał. Zobaczcie sami wideo promocyjne:

Biorąc pod uwagę samą pojemność akumulatora, mogłoby się zdawać, że smartfon korzysta z takiego samego ogniwa, jak K10000 i K10000 Pro. W tym przypadku producent zastosował jednak baterię od firmy Coslight, która dostarcza swoje produkty takim markom, jak Huawei czy ZTE. Ta, nie dość, że ma być bardziej wydajna, to na dodatek lepiej zniesie wszelkie wstrząsy.

Jeżeli macie w planach zakup Oukitela K10000 Max lub szukacie podobnego smartfona, zajrzyjcie tutaj. Standardowa cena urządzenia do 249,99$. Po zapisaniu się do subskrypcji otrzymacie jednak rabat w wysokości 50$. A jeżeli Wam się poszczęści, smartfon będziecie mogli nabyć za połowę ceny, czyli za 124,99$ (niespełna 460 zł). Chyba nieźle, co?

Artykuł powstał we współpracy z Oukitel

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona