Ważne
Wiko VIEW

Ważne: NVIDIA ogłasza program wymiany wtyczek do zasilaczy. Sprawdź, czy powinieneś wymienić swoją

Jeżeli korzystasz z urządzenia marki NVIDIA, to koniecznie sprawdź, jaką masz wtyczkę do zasilacza. Istnieje bowiem duże prawdopodobieństwo, że powinieneś ją jak najszybciej wymienić, ponieważ obecnie używana może się zepsuć, co grozi nawet porażeniem prądem.

W przesłanej informacji prasowej NVIDIA podaje, że programem wymiany są objęte wszystkie wtyczki, dołączone do uniwersalnych ładowarek SHIELD (SHIELD™ World Charger), europejskich wersji tabletów SHIELD oraz urządzeń SHIELD TV, sprzedawanych od lipca 2014 roku do czerwca 2017 roku. Okres obejmuje więc aż trzy lata, więc najprawdopodobniej dotyczy to również Ciebie.

NVIDIA ustaliła, że wtyczka może się zepsuć i przez to stworzyć nawet zagrożenie porażenie prądem. Dlatego natychmiast zdecydowano się ogłosić program, w ramach którego każdy klient będzie mógł całkowicie bezpłatnie wymienić swój egzemplarz. Chodzi tu konkretniej o wtyczki z europejską wtyczką z dwoma bolcami – jeżeli ktoś ma inną, jego to nie dotyczy.

fot. NVIDIA

Aby sprawdzić, czy Wasza wtyczka kwalifikuje się do zmiany, musicie wejść na >dedykowaną stronę< i zapoznać się z dokładnymi wskazówkami, w jaki sposób ją rozpoznać. Następnie trzeba wypełnić jeszcze formularz. W razie pytań można skontaktować się z działem obsługi klienta pod numerem +48223975013.

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

 • Najpierw wymiana tabletów z niebezpiecznymi bateriami które były bezpieczne teraz wymiana wtyczek AC które rzekomo kogoś poradziły – pewnie ktoś wkładając do gniazdka trzymał opuszki palców za daleko.

  I przez to znowu zostały wycofane ich tablety na jakiś czas a mimo 3 lat dalej ciężko w podobnej cenie znaleźć lepszy tablet.

  • RohanPL

   właśnie tu jest problem chciałem kupić skield k1 tablet w grudniu jeszcze były a w marcu jak chciałem kupic to nigdzie nie można było znaleźć żadnego egzemplarza.

   • Mozesz smialo skorzystac z allegro jesli ci nie przeszkadza uzywka, gwarancja nvidii dziala tak ze dostaniesz nowy tablet i gwarancję na 2 lata od nowa jak ci padnie

 • Pathfinder

  Dziękuję za info – skorzystałem :)
  A teraz będziem czekać i czekać… ciekawe w ile przyślą :]

 • Może wymienią na taki, który nie piszczy…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona