Ważne

Ktoś opublikował “rozkład jazdy” sprzedaży Samsunga Galaxy Note 8

Jak to? Jeszcze nie umiecie czytać po Koreańsku? Hm, ja też nie. Taka umiejętność byłaby szczególnie przydatna, by rozpoznać, kiedy rozpocznie się przedsprzedaż Galaxy Note 8. Na poniższej rozpisce podano daty wszystkich ważniejszych wydarzeń związanych z nowym smartfonem Samsunga.

Oficjalna data premiery Samsunga Galaxy Note 8 to 23 sierpnia, ale nie znaczy to, że urządzenie będzie od razu dostępne w sprzedaży. Według danych, do których dotarła redakcja etnews, nowego Note’a będzie można kupić 15 września.

Jeśli ktoś będzie chciał skorzystać z przedsprzedaży, to owszem – będzie taka możliwość. Od 1-10 września będzie można zarezerwować sobie nowy Notatnik, zaś ci, którzy w tym terminie zdecydują się na zakup, otrzymają paczkę ze świeżutkim Samsungiem po 11 września. Od 25 sierpnia do 31 sierpnia będzie można “pomacać” Galaxy Note 8 w brand store’ach Samsunga i salonach telefonii komórkowej. Harmonorgam dotyczy oczywiście Korei Południowej.

Jak to będzie się kształtować w Polsce – nie wiadomo. Nasz oddział Samsunga pilnie strzeże tajemnic handlowych, więc nie spodziewamy się tego typu przecieków na naszym rodzimym podwórku, choć kto wie? Nasi informatorzy nie zawodzą, co ostatnio dowiedli przeciekiem o Mate 10.

Samsung spodziewa się prawdziwego szturmu klientów podczas zamawiania preorderów oraz pierwszych tygodni sprzedaży. Niektórzy spekulują, że producent może wyposażyć w Note’y 8 nawet 18 milionów klientów. To odważne założenie, ale takie liczby są do osiągnięcia – poprzednie generacje rozchodziły się w okolicy 10-15 milionów.

źródło: etnews przez PhoneArena

Komentarze

 • Raul

  Świetny smartfon z nienormalną ceną.

 • Patryk

  Jak spadnie do 2,5k, to wtedy będzie ok.

  • Nic Ci do tego

   No I najważniejsze będzie sprawdzony przez testerów. Czy aby ekran nie ma problemów z czerwienią. Albo czy dwa aparaty są wszędzie tak samo dobre lub wszystkie modele mają tej samej jakości pamięć. Bo o innych oczywistościach nie będę wspominał.

 • BadLittleGirl

  Nie mogę już się doczekać :-D

 • _____

  brzydki, niepraktyczny, z beznadziejnym systemem i rozkalibrowanym wyświetlaczem, w cenie minimum 1000€
  no, ale przynajmniej nie wybucha (na razie).

  • Linkyop

   Troll alert!

   • _____

    nie, po prostu były klient samsunga..

    • Infernal Nephilim

     Mam Galaxy Note 3 od ponad 4 lat i nie mam na co narzekać ;)

     • _____

      widocznie masz niewielkie wymagania. ;)

     • Infernal Nephilim

      Wymagania jak wymagania. Byle
      chodził dosyć płynnie i dało się jakoś ze światem porozumiewać. Dodatkowo, żeby dało się czasem w jakieś gry pograć. Przecież pecet to nie jest.
      Na mega dobrym aparacie mi nie zależy, bo od tego mam Nikona.
      Co do systemu, to każdy ma swoje plusy i minusy, a i tak jak ktoś potrafi to każdy zawali tak, że sie nie bedzie dałó korzystać.
      A rysik dla mnie to “must have”, bo lubię rysować. Co prawda ten z Note 3 nie ma porównania do tego z nowego Intuos Pro, ale jak na swoje lata jest naprawdę niezły.

      Ja tak tylko się zastanawiam… Jaki telefon spełnia Twoje wymagania?

     • _____

      miałem różne galaxy, w tym Note.
      ten system jest nie do użytku. jaki spełnia moje wymagania? iOS.

 • Dawid Liberna

  Wymienię swoją s8plus na Note 8…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona