Kody rabatowe na OnePlus 5 i Xiaomi Redmi Note 4X – kto chce?
Ważne

Kody rabatowe na OnePlus 5 i Xiaomi Redmi Note 4X – kto chce?

AliExpress już od dawna nie jest jedynym chińskim sklepem z elektroniką, który kojarzą łowcy internetowych okazji. Coraz częściej promocje na smartfony pojawiają się w innych, mniej znanych miejscach. Czasem oferty te przebijają cenowo inne propozycje, nie mówiąc już o tych w dystrybucji krajowej.

Poniżej podrzucamy Wam kody rabatowe na dwa bardzo popularne urządzenia: OnePlus 5 i Xiaomi Redmi Note 4. Oba w swojej klasie cenowej są bardzo dobrymi wyborami, a po skorzystaniu z rabatu w sklepie tomtop ich cena spada jeszcze niżej.

OnePlus 5 (kod rabatowy: LSRONEPLUSA)

Po skorzystaniu z kodu cena spada z 475,64 dolarów do 445,64 dolarów, co daje w przeliczeniu „na sucho” jakieś 1592 złote. Rzecz jasna, zwykle cena OP5 jest sporo wyższa, zatem trudno przepuścić taki łakomy kąsek. Smartfon oferowany jest w wersji z 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej.

Trzeba wspomnieć jednak o dwóch rzeczach:

  • Promocja obejmuje tylko wersję szarą (Slate Gray),
  • Smartfon sprzedawany jest z ładowarką z wtyczką amerykańską. Do zakupu trzeba będzie doliczyć zatem zakup przejściówki.

Xiaomi Redmi Note 4X (kod rabatowy: LSRMRN4X)

Standardowa cena tego urządzenia to 189,99 dolarów. To wydaje się dużo, ale trzeba pamiętać, że nie chodzi o najtańszą wersję Redmi Note 4X. Smartfon objęty promocją to wersja z procesorem MediaTek Helio X20 (2,1 GHz), 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Po wpisaniu kodu jego cena spada do 149,99 dolarów, co jest ceną często widywaną przy edycji ze Snapdragonem 625 i mniejszą ilością pamięci. Taką właśnie testował u nas Albert.

W tym wypadku również trzeba pamiętać o dwóch rzeczach:

  • Najtaniej wychodzi wersja z czarną obudową (złota i niebieska będą nieco droższe),
  • Według danych z oferty, na smartfonie zainstalowano MIUI w wersji Custom, choć nie określono dokładnie, która odmiana oprogramowania się tam znajduje. Możliwe, że zanim zaczniemy korzystać ze smartfonu, konieczna będzie instalacja wybranego MIUI samodzielnie.
  • Tu też mamy do czynienia z amerykańską wtyczką ładowarki – trzeba będzie zaopatrzyć się w przejściówkę.

Sklep oferuje darmową wysyłkę do Polski w czasie 7-12 dni roboczych. Należy wiedzieć, że do ceny, przy wjeździe przesyłki ze smartfonem do kraju, może być doliczony 23-procentowy podatek VAT. Nie znalazłem w ofercie możliwości wykupienia ubezpieczenia od dodatkowej opłaty. Zatem finalnie możemy stracić więcej pieniędzy, choć i tak warto rozważyć zakup, gdyż wydamy mniej, niż gdybyśmy kupowali powyższe urządzenia w Polsce.

Zamierzacie skorzystać z którejś z tych ofert? A może macie namiar na lepsze? Dajcie znać w komentarzach!

wpis powstał przy współpracy z TOMTOP

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona