Ważne

Orange zwiększa miesięczną opłatę za ubezpieczenie Orange Smart Care

Orange od października 2016 roku oferuje swoim klientom możliwość ubezpieczenia zakupionego wraz z umową smartfona w ramach usługi Orange Smart Care. Do tej pory miesięczna opłata wynosiła za nią – dla konsumentów indywidualnych – 7,98 złotych. Jednak od dziś warunki się zmieniają.

Ale spokojnie – nie oznacza to, że wszystkim, którzy już zdecydowali się na tę ochronę, wzrosną nagle rachunki. Nie. Nowa opłata w wysokości 8,99 złotych będzie obowiązywała tylko tych klientów, którzy podpiszą nową umowę z Orange lub przedłużą obecną oraz oczywiście dobiorą do niej smartfon. W dodatku pierwszy miesiąc ochrony jest bezpłatny.

Jednak podwyżka ceny za usługę Orange Smart Care to nie jedyna, ogłoszona dziś nowość. Przy okazji zwiększono również roczny limit do wykorzystania na naprawę uszkodzonego urządzenia. Od teraz wynosi on 800 złotych, a nie, jak dotychczas, 700 złotych. Moim zdaniem to bardzo uczciwy deal. Oczywiście trzeba pamiętać, że wliczane są do niego także opłaty, związane z transportem i ekspertyzą (odpowiednio: 49 i 69 złotych).

Jeżeli jednak naprawa będzie kosztowała więcej niż 800 złotych, to klient dostanie dodatkowy rabat 10% na sumę powyżej tej kwoty. Ale jest jeden haczyk – nie dotyczy to iPhone’ów. Wszystkiego na temat ubezpieczenia Orange Smart Care dowiecie się z >oficjalnej strony<.

Źródło: Orange

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona