Ważne

Klęska urodzaju: przenosząc numer do Orange na kartę dostaniecie nawet 50 GB internetu miesięcznie

Użytkownicy ofert na kartę ostatnio mają fajne życie. Nie dość, że mogą cieszyć się z nielimitowanych rozmów i SMS-ów, to pakiety internetowe są sukcesywnie powiększane. Właśnie pojawiła się możliwość zyskania dodatkowych gigabajtów – i to w ilościach hurtowych. Pomarańczowy operator aktualizuje warunki Orange Free. Lepiej się nie da.

Aktualnie, przenosząc swój numer do Orange Free na kartę, możemy zyskać nawet do 50 GB pakietu internetowego. Jak?

Aktywując usługę cyklicznego pobierania opłaty za no-limit rozmów i SMS-ów oraz 35-gigabajtowy pakiet danych. Kosztuje ona 28 zł/mies. Doładowując konto za 30 zł, otrzymamy dodatkowe 15 GB, więc korzystając z obu rozwiązań “lądujemy” z 50 GB internetu do wykorzystania w miesiącu.

Stali klienci nie mogą liczyć na tak wysoki bonus, ale oni też nie mogą czuć się zapomniani: dodatkowe gigabajty będą co miesiąc przypisywane do konta, w miarę zwiększania się stażu w sieci. Za lojalność operatorowi wynoszącą poniżej 12 miesięcy dostajemy 15 GB, ci, którzy są w Orange ponad rok (ale mniej niż 3 lata) dostaną 17 GB, a starzy wyjadacze z trzema latami doświadczenia – 20 GB.

Oprócz tego 7-dniowe, dodatkowe pakiety internetowe “na życzenie” również się zwiększyły: z 2 GB do 15 GB.

Na blogu Orange czytamy jeszcze:

Pamiętajcie jeszcze o jednej, dość ważnym elemencie usługi. Za każdym razem gdy automatycznie odnawiacie usługę dostajecie o 1 GB internetu więcej niż miesiąc wcześniej. Po kilku miesiącach robi się z tego bardzo ładna sumka ? Co bardzo ważne dotyczy to także klientów, którzy przenieśli numer do Orange na kartę i aktywowali usługę cykliczną. Im co miesiąc także przybywa jeden GB do wykorzystania!

W tych wszystkich pakietach, bonusach i promocjach łatwo się pogubić, więc Orange udostępnia przejrzystą tabelkę, z której wynika co, ile i za ile pojawi się na naszym koncie, kiedy nowe zasady Orange Free na kartę wejdą w życie.

Mnie tam zmiany w Orange Free cieszą, gdyż sam korzystam z powyższych bonusów. A wiadomo, im wincyj gigabajtuffff, tym lepiej :)

Po więcej informacji, w tym jak możecie przerzucić numer do Orange i jak włączyć wspomniane usługi, znajdziecie na Blogu Orange oraz stronie operatora.

źródło: Blog Orange

Komentarze

 • Robin560

  Od kiedy 25+15=50? Chyba że czegoś nie rozumiem.

  • Pomyłka, oczywiście chodzi o 35-gigabajtowy pakiet :)

   • zacharyPL

    25+15=35 ?

    • abc def

     40

 • Robin560

  Na stronie operatora jest pakiet 35 GB. Autor popełnił błąd.

 • cukru

  Czyli Orange próbuje zamieść brudy pod dywan po promocji 1410GB i zmianie regulaminu. Czekam aż skończy mi się ważność pakietu i się przenoszę gdzie indziej, bo ta taryfa straciła dla mnie rację bytu.

 • Nie rozumiem jak takie pakiety mogą robić na kimkolwiek wrażenie. Od kilku lat jedna sieć daje miesięcznie 100gb internetu, i darmowe minuty/smsy w sieci i to już od niecałych 17zl na miesiąc. Oczywiście złotówki nawet nie “żre” za żadne pakiety więc mamy całą kwotę na koncie, 100gb neta na miesiąc i darmowe połączenia i SMS.. a tu w regularnych odstępach czasu jakiś orange czy plus da kilka gb za free jednorazowo w jakiejś promocji z warunkami i ludzie się podniecają..

  • Xsawier

   Co za siec?

   • Play

    • krzynek1

     Mozesz wskazac ta oferte?

     • redbull mobile. po aktywowaniu karty włączasz taryfę stan darmowy, a co do neta to raz na miesiąc wpisujesz kod

     • Fedurrr

      Dowolna karta sim redbull mobile czy jakas specjalna musi byc? 100gb jest tylko w zasiegu lte play? Co do neta jakis konkretny kod czy co miesiac inny?

     • Nie wiem czy dowolną, ja kupilem pierwsza lepszą chyba ze 4 lata temu. Internet działa jeśli nie jesteś w roamingu. Konkretny kod, ten sam co miesiąc. Wprowadzasz i już. Jak przekroczysz 100gb to masz lejek 3mbps

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona