Ważne

Tak tanio jeszcze nie było! Galaxy S7 za mniej niż 2000 złotych, Galaxy S7 Edge niewiele droższy

Kupno zeszłorocznego flagowca to często bardzo dobra decyzja. Takie smartfony oferują więcej niż wystarczającą do codziennego użytku specyfikację, a względem najnowszych modeli mają przewagę w postaci dużo przystępniejszej ceny. Szczególnie, gdy są oferowane w promocjach. Taka sytuacja ma obecnie miejsce z poprzednią generacją flagowych Samsungów. Galaxy S7 i S7 Edge możecie bowiem kupić z całkiem niezłym rabatem.

Miła niespodzianka czeka na klientów sieci Media Expert. Obie wersje zeszłorocznego flagowca koreańskiej firmy można bowiem nabyć taniej aż o 300 złotych. Dzięki temu Galaxy S7 kosztuje 1998 złotych, natomiast Galaxy S7 Edge 2198 złotych. Chyba, że Waszym marzeniem jest różowo-złota wersja tego ostatniego, to taki „luksus” wiąże się z wydatkiem dodatkowej stówki.

Nie przeraźcie się tylko, że podczas przeglądania produktów zobaczycie ceny jeszcze sprzed rabatu. Ten naliczy się automatycznie, jeżeli tylko wybierzecie opcję „Zamów do domu”. Z promocji możecie bowiem skorzystać jedynie podczas zamówienia drogą kurierską lub odbierając je w paczkomacie InPost. W sklepach stacjonarnych nie jest ona dostępna.

Porównując ofertę do ofert innych elektromarketów okaże się, że teraz to właśnie Media Expert jest w stanie zaproponować najkorzystniejszą cenę. Taniej rzecz jasna będzie chociażby na Allegro, jednak spore grono osób, a sam do niego należę, woli nieco dopłacić i kupić smartfon właśnie w tego typu sklepie.

Promocja trwa do 6 sierpnia 2017 roku włącznie lub do wyczerpania zapasów.

Regulamin promocji „SAMSUNG Galaxy S7 – Rabat 300 zł!”

Źródło: Media Expert dzięki gsmManiaK

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona