Ważne

Wielka wyprzedaż akcesoriów do smartfonów myPhone – warto skorzystać, bo taniej już nie będzie

W najbliższym otoczeniu nie mam nikogo, kto nie miałby jakkolwiek zabezpieczonego smartfona. Dla większości użytkowników to bowiem absolutny must have. Jeżeli Wy także zaliczacie się do tej grupy i korzystacie z jakiegoś urządzenia z portfolio myPhone’a, to właśnie macie okazję zaoszczędzić trochę grosza, ponieważ rozpoczęła się wielka wyprzedaż akcesoriów.

Promocją objęte są trzy kategorie. Pierwsza z nich to folie ochronne i szkła hartowane. Te pierwsze kosztują 9,95 złotych, natomiast ceny tych drugich zaczynają się od 12,95 złotych (są bowiem też nieco droższe, ale to zależy od modelu, większość jest jednak za ~13 złotych).

Kolejną kategorią są nakładki żelowe, zwane także silikonowymi etui. Jest ich całe mnóstwo (choć niektóre już wyprzedano). Do wyboru klienci mają także różne modele, od przezroczystych, przez białe i czarne, aż do różowych, zielonych i niebieskich. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich modeli, ale ogromnej większości.

Ostatnią, przecenioną kategorią są pokrowce, czyli takie etui, które chronią zarówno tył, jak i przód smartfona. Tych także jest pod dostatkiem, a ich ceny zaczynają się od 14,95 złotych.

Oprócz powyższych, przeceniono dość mocno także bezprzewodowy głośnik Bluetooth SmartBox Infinity – z 49,90 złotych na jedyne 14,95 złotych.

Wyprzedaż potrwa do wyczerpania zapasów. Wszystkie produkty można zobaczyć i zamówić >na tej stronie<. Dostawa jest gratis tylko dla zamówień o wartości co najmniej 249 złotych.

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona