Ważne

Jeżeli lubisz Spider-Mana, to koniecznie bierz grę „The Amazing Spider-Man” niemal za darmo!

Wielu fanów Spider-Mana nie może się doczekać, aż obejrzy film Spider-Man: Homecoming w sali kinowej. Jednak jak umilić sobie to oczekiwanie? Najlepiej jakąś tematyczną gierką. Jedną z nich właśnie przeceniono, dzięki czemu można ją kupić – dosłownie – za grosze.

Konkretniej chodzi o The Amazing Spider-Man, która zamiast standardowych 22,29 złotych, kosztuje teraz zaledwie 50 groszy! Prywatnie jestem fanem zarówno samego Człowieka-Pająka, jak i cebulowych dealów, więc sam także oczywiście skorzystałem z tej oferty. Gra produkcji Gameloft (firmy znanej z takich tytułów, jak Asphalt czy Modern Combat) cieszy się ogromną popularnością i naprawdę warto zwrócić na nią swoją uwagę.

A jak wygląda The Amazing Spider-Man? W grze poznajemy historię tytułowego bohatera (przyczyny uzyskania supermocy itp.), a następnie wcielamy się w niego, by ratować życie innych ludzi. Osobiście zaskoczyło mnie sterowanie. Jest ono wyjątkowo wygodne, choć praca kamery powinna zostać jeszcze usprawniona. Grafika nawet jak na 2017 rok jest dosyć dobra, jednak niektórzy gracze skarżą się na kiepskie tekstury pojazdów (i akurat mają rację).

Aby zakupić grę The Amazing Spider-Man wystarczy, że klikniecie w ten link lub odnajdziecie tytuł w Sklepie Play na swoim smartfonie. Zakupu można dokonać na wiele sposobów, ja prywatnie preferuję wykorzystanie karty kredytowej/debetowej. Promocja zaczęła się dzisiaj i nie wiadomo, kiedy się skończy. Nie zastanawiajcie się więc, tylko od razu kupujcie, żeby potem nie żałować.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona