Ważne

Frajda w pakiecie: Samsung Galaxy S7 lub S8 z Gear VR i 200 zł zniżki na szaleństwa w wirtualnej rzeczywistości

Nie ma chyba nic gorszego niż wykosztowanie się na jakiś sprzęt służący rozrywce – dajmy na to smartfon czy konsolę do gier – i zorientowanie się, że nie mamy już pieniędzy na to, żeby kupić na ten gadżet jakiejś solidnej gry lub aplikacji. Oczywiście można „jechać” na darmówkach i wersjach demo, ale to tylko wzmaga apetyt. Jeśli to uczucie nie jest Wam obce, to warto przyjrzeć się poniższej promocji.

Zestaw o którym mowa w tytule jest dostępny tylko w Komputroniku, a zabawa polega na tym, że:

  • kupujemy Samsunga Galaxy S7 lub Galaxy S8
  • do tego dobieramy zestaw wirtualnej rzeczywistości Gear VR (są specjalne komplety)
  • rejestrujemy zakup
  • odbieramy kartę upominkową, dzięki której otrzymujemy kod uprawniający do wykorzystania 200 złotych w sklepie z aplikacjami Oculusa.

Dlaczego środki są przeznaczone na aplikacje Oculusa? Bo to właśnie we współpracy z tą firmą powstały gogle wirtualnej rzeczywistości Gear VR. Zatem jeśli chcemy zmienić telefon na nowy i jednocześnie liczyliśmy się z zakupem zestawu wirtualnej rzeczywistości, warto wykorzystać tę okazję.

Zwłaszcza, że często później mamy opory przed wypróbowaniem jakiejś gry czy aplikacji w VR bo… szkoda nam na to pieniędzy. Znacznie łatwiej wydawać kasę, którą dostaliśmy w prezencie.

Na co można wydać dodatkowe 200 zł? Sklep Oculusa ma mnóstwo propozycji, a wirtualna rzeczywistość tylko czeka. Można na przykład zwiedzić pokład Titanica czy eksplorować kolorowe rafy koralowe.

Da się też grać w klimatyczne gry, jak na przykład w Land’s End od twórców kultowego Monument Valley lub wziąć udział w interaktywnej historii. Dla młodszych nada się animacja, w której maczał palce człowiek współpracujący przy kasowym hicie Avatar – o tym, jak dwójka dzieciaków wychowuje… własnego dinozaura.

Ci, którzy mają nieco mocniejsze nerwy, mogą wypróbować film SONAR, który został wyróżniony jako reprezentant gatunku na festiwalu Sundance.

Propozycji jest sporo, a czasu niewiele – promocja trwa do końca lipca. Może to dobry pomysł, by zadbać o coś, przy czym będziemy spędzać długie zimowe wieczory?

regulamin promocji znajdziecie tutaj

źródło: Komputronik

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona