Ważne

Frajda w pakiecie: Samsung Galaxy S7 lub S8 z Gear VR i 200 zł zniżki na szaleństwa w wirtualnej rzeczywistości

Nie ma chyba nic gorszego niż wykosztowanie się na jakiś sprzęt służący rozrywce – dajmy na to smartfon czy konsolę do gier – i zorientowanie się, że nie mamy już pieniędzy na to, żeby kupić na ten gadżet jakiejś solidnej gry lub aplikacji. Oczywiście można “jechać” na darmówkach i wersjach demo, ale to tylko wzmaga apetyt. Jeśli to uczucie nie jest Wam obce, to warto przyjrzeć się poniższej promocji.

Zestaw o którym mowa w tytule jest dostępny tylko w Komputroniku, a zabawa polega na tym, że:

 • kupujemy Samsunga Galaxy S7 lub Galaxy S8
 • do tego dobieramy zestaw wirtualnej rzeczywistości Gear VR (są specjalne komplety)
 • rejestrujemy zakup
 • odbieramy kartę upominkową, dzięki której otrzymujemy kod uprawniający do wykorzystania 200 złotych w sklepie z aplikacjami Oculusa.

Dlaczego środki są przeznaczone na aplikacje Oculusa? Bo to właśnie we współpracy z tą firmą powstały gogle wirtualnej rzeczywistości Gear VR. Zatem jeśli chcemy zmienić telefon na nowy i jednocześnie liczyliśmy się z zakupem zestawu wirtualnej rzeczywistości, warto wykorzystać tę okazję.

Zwłaszcza, że często później mamy opory przed wypróbowaniem jakiejś gry czy aplikacji w VR bo… szkoda nam na to pieniędzy. Znacznie łatwiej wydawać kasę, którą dostaliśmy w prezencie.

Na co można wydać dodatkowe 200 zł? Sklep Oculusa ma mnóstwo propozycji, a wirtualna rzeczywistość tylko czeka. Można na przykład zwiedzić pokład Titanica czy eksplorować kolorowe rafy koralowe.

Da się też grać w klimatyczne gry, jak na przykład w Land’s End od twórców kultowego Monument Valley lub wziąć udział w interaktywnej historii. Dla młodszych nada się animacja, w której maczał palce człowiek współpracujący przy kasowym hicie Avatar – o tym, jak dwójka dzieciaków wychowuje… własnego dinozaura.

Ci, którzy mają nieco mocniejsze nerwy, mogą wypróbować film SONAR, który został wyróżniony jako reprezentant gatunku na festiwalu Sundance.

Propozycji jest sporo, a czasu niewiele – promocja trwa do końca lipca. Może to dobry pomysł, by zadbać o coś, przy czym będziemy spędzać długie zimowe wieczory?

regulamin promocji znajdziecie tutaj

źródło: Komputronik

Komentarze

 • bulbnow

  Kupujemy Galaxy S8 w Komputroniku = 3.498 zł
  Kupujemy Gear VR3 w Komputroniku = 599 zł
  ————————-
  Total: 4.097 zł

  Kupujemy S8 w Amazon*DE = 629€ = 2704 zł
  Kupujemy Gear VR 3 w Amazon*DE = 119€ = 511 zł
  ————————-
  Total: 3.215 zł

  W przypadku Amazon*DE, mamy darmową dostawę, taką samą 24 miesięczną gwarancję, niemiecki Amazon jest po polsku = na tyle właśnie Was “kroją”, polscy dystrybutorzy. Pamiętajcie = żyjecie w EU.

  https://uploads.disquscdn.com/images/f3a2bf577bace9af471891177a42696c115595ab88877b601609a1c2969912ba.png

 • Jonathan West

  Belgia
  Samsung s8 plus = 699 euro
  Do tego Gear VR i 50 euro w prezencie

  Razem: 2961 zlotych

  • bulbnow

   Przegrałem ;-)

   • Jonathan West

    Nie przejmuj się bo ja Samsunga s7 edge kupiłem 2 miesiące temu za 2300 także też przegrałem :-)

  • Nathan Drake

   To jest po prostu czyste sqrwysyństwo…. i tak lepiej się urodzić tutaj niż np w Kambodży.

   • bulbnow

    Czytaj i “poluj”, Samsung nie robi fochów, kupisz w EU, masz gwarancję w PL (kupione w autoryzowanej dystrybucji oczywiście !, czyli nawet jeśli Amazon, to należy wybrać sklep Samsunga {jest w opisie “od kogo” kupujesz via Amazon}, to ważne !). Kartę ma każdy, warto sprawdzić po ile ci bank przewalutuje €, ale tak poza tym…

 • RohanPL

  a jak kupię s7 edge to juz nie będzie działać?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona