Ważne

Mamy już trzy LG G6. Wkrótce zadebiutują kolejne dwa: LG G6 Alpha i LG G6 Prime

LG dopiero co “sklonowało” LG G6 i wprowadziło na swój rodzimy, południowokoreański rynek LG G6 32 GB i LG G6+, a już słyszymy, że portfolio producenta wkrótce wzbogaci się o kolejne gie-szóstki. Tym razem do flagowej rodziny dołączą LG G6 Alpha i LG G6 Prime.

Co ciekawe, LG zarezerwowało dokładnie takie znaki towarowe w niemieckim urzędzie patentowym, a to pozwala domniemywać, że oba smartfony przeznaczone są właśnie na rynek europejski. Sprawa jest bardzo świeża i jeszcze “ciepła”, ponieważ na dokumentach widnieje wczorajsza data (tj. 29.06.2017). Ale mamy znak, że Koreańczycy już szykują grunt.

LG G6 Alpha (fot. Tabletowo.pl)

Niestety, na temat samych urządzeń – oprócz tego, jak mają się nazywać – nie wiadomo nic. Niektórzy sugerują, że będą to “odpowiedniki” wprowadzonych właśnie do sprzedaży w Korei Południowej LG G6 32 GB i LG G6+. Jest to jednak co najmniej wątpliwe, ponieważ w Europie już jest dostępny pierwszy z ww. smartfonów i nazywa się on… LG G6. Wynika to z faktu, że w ojczyźnie producenta “oryginalna” gie-szóstka ma 64 GB pamięci wewnętrznej.

Oczywiście może się okazać, że LG wprowadzi na Stary Kontynent swojego flagowca w wersji z bezprzewodowym ładowaniem lub/i 32-bitowym przetwornikiem cyfrowo-analogowym Quad DAC i nazwie go LG G6 Alpha lub LG G6 Prime, ale na razie to tylko przypuszczenia. Możliwości jest właściwie bez liku, więc najbezpieczniej będzie poczekać na nowe doniesienia na temat obu smartfonów. A te z pewnością pojawią się już wkrótce.

*Na grafice tytułowej LG G6 (pod linkiem znajdziecie jego recenzję)

Źródło: GSMinfo.nl przez Phone Arena

Komentarze

 • teraz muszą opracować ich gorsze wersje i już można wprowadzać do polski

 • stark2991

  Nie mogę no, podobno nie wiedzie się im za dobrze a powielają błędy HTC – wypuszczają milion wersji swojego flagowca, których nikt nie chce bo będą droższe niż zwykły G6

  • aga

   Podziel się wiadomością dotyczącą ceny skoro wiesz.

   • stark2991

    Nie muszę wiedzieć. Wierzysz , że cena będzie dużo niższa niż G6 na starcie?

    • aga

     Oczywiście że wierzę , a to dlatego że jest obecnie dużo ; średniaków ; w dobrej cenie.

 • Jin Kazaman

  Co się dzieje. Ile tych G6?!

 • q

  Mogliby zrobić coś małego zamiast patelni, ekran poniżej 5 cali, zwykłe HD i rozmiar nie większy niż 6x12x1cm. Jakieś LG G6 liliput

 • anemusek

  Ja bym raczej spodziewal sie czegoś zubożonego jak bylo z 5se. Nieswiadomi kupia bo troche tańszy, a kasa bedzie siebzgadzac. Taki ruch wpisywalby sie w dotychczasowe dzialania, a g6 sie w europie sprzedaje równe “oszałamiająco” jak g5 (znaczy w ogóle się nie sprzedaje patrząc po cenach vs innych świeżych flagowców. )

 • hans

  mogliby sie postarac o Snapa 835

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona