Ważne

Tak dużo za tak mało nie daje chyba nikt – 11 GB za 8 złotych w Mobile Vikings na wakacje

Internet w smartfonie to dla większości użytkowników absolutny must have. W wakacje jednak bardzo często zapotrzebowanie na gigabajty rośnie, ponieważ chcemy podzielić się swoimi przygodami z jak największą liczbą znajomych poprzez Facebooka, Instagrama, Snapchata, WhatsAppa, Vibera lub jeszcze inną aplikację. Dlatego Mobile Vikings przygotował świetną ofertę (zresztą już po raz kolejny), dzięki której nikomu nie powinno braknąć transferu.

Klienci tej sieci mogą bowiem włączyć pakiet, w ramach którego otrzymają 11 GB za jedyne 8 złotych. To naprawdę świetna oferta i na pewno jedna z najlepszych, jeżeli nie najlepsza na rynku. Dla porównania, Virgin Mobile oferuje 10 GB za 9 złotych.

Pakiet można uruchomić poprzez swoje internetowe konto, dostępne na stronie operatora lub aplikację Viking App. Od momentu włączenia będzie on aktywny przez 31 dni kalendarzowych, jednak można przedłużyć jego ważność – wystarczy nawet w ostatnim dniu doładować konto. Nie da się natomiast w tym samym czasie mieć włączonego więcej niż jednego promocyjnego pakietu.

Oferta ważna jest od 28 czerwca do 31 sierpnia włącznie. Więcej szczegółów znajdziecie w podlinkowanym poniżej regulaminie. Pamiętajcie jednak, że za granicą danych z tego pakietu nie wykorzystacie – w Unii Europejskiej obowiązuje opłata 4 grosze za każdy megabajt. Na ten temat przeczytacie z kolei tutaj.

Regulamin oferty promocyjnej „Vikejszyn”

Źródło: Mobile Vikings, Mobile Vikings

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona