Ważne

Po aktualizacji Twitter domyślnie zmieni twój motyw z nocnego na dzienny. A to dlatego, że…

W ciemny motyw Twitter wchodzi teraz automatycznie po zmroku, a o świcie znów wraca do klasycznej bieli. Znam osoby, które korzystają z trybu nocnego również w dzień (prawdziwi buntownicy). Ci zapewne zdziwią się, dlaczego po aktualizacji aplikacji Twitter nagle zrobi się znów jasny. To po to, żeby zwrócić ich uwagę na nową opcję.

Tryb nocny został dodany do Twittera prawie rok temu. Zadziałał on niczym balsam na oczy mających zwyczaj przewijać oś czasu aplikacji przy zgaszonym świetle, w poszukiwaniu dyskusji, które można podjąć, rezygnując z zaspokojenia potrzeby mocnego, zdrowego, całonocnego snu.

Tryb nocny nie został wyłączony. Rebelianci, którzy używają trybu nocnego w dzień nadal mogą go włączyć manualnie – Twitter zapyta tylko, czy nie zechcemy skorzystać z opcji automatycznej zmiany motywu na ciemny, po zachodzie słońca. Spróbuję tego novum, zobaczymy, czy mnie to nie zabije.

Żeby cieszyć się z nowej funkcji, należy zaktualizować aplikację na Androida do wersji 7.2. Edycja ta nie trafiła jeszcze na iOS, więc iPhone’owcy muszą jeszcze na nią poczekać.

źródło: Engadget, własne

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona