Play nadal będzie korzystał z zasięgu innych sieci – jest oświadczenie

Play nadal będzie korzystał z zasięgu innych sieci – jest oświadczenie

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy Was o rzekomej rezygnacji Play z zasięgu pozostałych operatorów w ramach roamingu krajowego. Wygląda jednak na to, że pogłoski o zaniechaniu współpracy były przesadzone.

Sprawę skomentował Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play. W oświadczeniu prasowym dość jednoznacznie dał do zrozumienia, że zasięg innych operatorów dalej będzie dostępny dla klientów Play’a:

(…) A fakty są takie, że nie likwidujemy roamingu i dalej współpracujemy ze wszystkimi partnerami starając się optymalnie wykorzystać udostępnione nam zasoby. Koniec roamingu w Timo? Absolutnie NIE. Nasz umowa obowiązuje jeszcze wiele lat i mamy zamiar z niej non stop korzystać. (…)

Przy okazji Marcin Gruszka wyjaśnił także, jak mają zachować się klienci, którzy faktycznie utracili sposobność logowania się do innych sieci. Osoby te proszone są o kontakt z infolinią fioletowegokonsultant powinien szybko przywrócić możliwość korzystania z nadajników innych operatorów.

Wygląda więc na to, że z przysłowiowej dużej chmury spadł mały deszcz. Play cały czas oferuje wsparcie dla roamingu krajowego. Jeżeli chodzi natomiast o internet, to odbywa się to na zasadach, które w tym wpisie opisał dla Was Grzesiek.

źródło: blogplay, opr. własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona