Ważne

Będzie wyprzedaż na Aliexpress. Wśród produktów OUKITEL K6000 Plus

Zbliża się koniec pierwszego półrocza 2017 roku. Z tej okazji Aliexpress zorganizuje niebawem specjalną wyprzedaż. Właściwie, to ten serwis zawsze znajdzie jakąś okazję, żeby zorganizować jakąś promocję. Nikt się jednak nie obraża, kiedy może kupić jakiś upatrzony sprzęt nieco taniej. Na przykład takiego OUKITELA K6000 Plus.

Oczywiście rozumiem, że grono osób, które tylko czekają, aż cena K6000 Plus spadnie, jest niewielkie, ale i tak warto o tym wspomnieć. Wśród czytelników Tabletowo może być paru fanów wielkich baterii w smartfonach.

Główną cechą OUKITELA K6000 Plus jest właśnie jego spora bateria o pojemności 6080 mAh. Dużo, ale dzięki ładowarce 12V/2A da się uzupełnić zapas mocy od zera do 100% w ciągu 100 minut. O płynną pracę urządzenia dba ośmiordzeniowy MediaTek MT6750T (1,5 GHz), 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej.

Oukitel K6000 Plus

Do tego OUKITEL sporo czasu poświęcił modułowi aparatu. Na tylnej ściance obudowy mamy tandem 16 Mpix i 8 Mpix z PDAF. Od czasu premiery oprogramowanie aparatu było cały czas aktualizowane. Producent przyznaje zresztą, że na początku zdjęcia nie wyglądały tak, jak można by tego oczekiwać od sprzętu tej klasy, ale po aktualizacji K6000 Plus może chwalić się dobrymi fotografiami. Wraz z najbliższymi aktualizacjami powinna pojawić się dodatkowo opcja robienia zdjęć z HDR.

Poprawki wydawane przez producenta eliminowały sukcesywnie inne błędy, na które natykali się użytkownicy tego smartfonu i usprawniały korzystanie z czytnika linii papilarnych (na co narzekał Kacper w recenzji). Chętni mogą postawić „na czysto” najnowszą wersję systemu, korzystając z udostępnionych przez OUKITELA narzędzi (ROMu, oprogramowania i instrukcji).

OUKITEL K6000 Plus został wybrany jako jeden z modeli smartfonów, które dołączyły do specjalnej, letniej wyprzedaży Aliexpress. Jeszcze do 24 czerwca można go kupić za 163,99 dolary. Po okresie promocji, jego cena wróci do standardowej – 179,99 dolarów.

artykuł powstał przy współpracy z OUKITEL

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona