Ważne

Plus: 40% gratis za pierwsze doładowanie przez internet

Choć doładowanie konta przez internet jest szybkie, proste i wygodne, to część użytkowników nadal polega na „analogowych” metodach, czyli kartach-zdrapkach lub/i wydrukach z terminalu. Plus postanowił zachęcić tych ostatnich, aby zasilili swoje konto w bardziej „nowoczesny” sposób – ma ich do tego przekonać bonus w postaci aż 40% wartości doładowania.

Z promocji mogą skorzystać klienci, korzystający ze wszystkich ofert na kartę, tj. JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36.6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę. To bardzo miłe ze strony operatora, że nie wykluczył użytkowników również wycofanych już z portfolio usług. Swoją drogą, pamiętacie jeszcze reklamę Samych Swoich z Michałem Wiśniewskim i Edytą Herbuś albo 36.6 z Basią i TurboDymoManem? ;)

OK, ale wróćmy do tematu. Bonus w postaci 40% wartości doładowania otrzymają osoby, które w ciągu ostatnich 365 dni nie uzupełniły konta przez internet lub poprzez bankowość internetową. Jeżeli zaliczacie się do tej grupy (lub znacie kogoś takiego), to aby dostać wspomniany prezent, musicie najpierw aktywować promocję, wysyłając SMS o treści GRATIS (wielkość liter nie ma znaczenia) pod numer 80808 i poczekać na potwierdzenie jej włączenia, a następnie doładować swój numer na stronie stronie www.doladuj.plus.pl lub www.doladuj.plushbezlimitu.pl za co najmniej 20 złotych.

Bonus nie przedłuża ważności usług wychodzących. Pieniądze można wykorzystać na rozmowy, SMS-y, MMS-y i internet. Środki dodane zostaną w ciągu 72 godzin od zlecenia doładowania. Promocja trwa od dziś, tj. 20 czerwca, do 30 grudnia 2017 roku włącznie.

Regulamin Promocji „Pierwsze doładowanie 40% gratis”

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona