Ważne

Oto tapety z nowych smartfonów Nokii

Jedną z pierwszych rzeczy, którą ustawiamy według własnego gustu w nowym telefonie, jest tapeta. Najczęściej jednak decydujemy się na te, które sam producent dostarczył nam wraz z urządzeniem. Patrząc na poniższe tapety można odnieść wrażenie, że będzie tak samo w przypadku telefonów Nokii.

Są producenci, którzy dostarczają naprawdę świetne tapety. Tutaj chciałbym zwrócić uwagę na te, które są dostępne na smartfonach Sony Xperia X i nowszych. Jednak dzisiaj skupmy się na tym, co dostarcza nam Nokia wraz ze smartfonami Nokia 6, 5 oraz 3. Muszę też wspomnieć o tym, że kilka dni temu odbyła się oficjalna, polska prezentacja wszystkich trzech smartfonów fińskiej marki, a niedługo ruszy ich sprzedaż na wolnym rynku oraz u operatorów. Wróćmy jednak do tapet. Oto właśnie one:

Trzeba przyznać, że są naprawdę ładne i oryginalne. Najbardziej podoba mi się ta z balonem, choć inni na pewno zwrócą uwagę na pierwszą z gwiazdami, a także na tą drugą z górami. Jeśli któraś Ci się spodobała to możesz łatwo wybraną przez siebie tapetę pobrać wchodząc w ten link.

Źródło: TechDroider

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona