Ważne

Promocja: kup jeden ze smartfonów Huawei, a zestaw akcesoriów otrzymasz za złotówkę

Wielu z Was zapewne zastanawia się w tym momencie nad zakupem któregoś z flagowych smartfonów Huawei. Producent za swoje najlepsze modele każe sobie słono płacić, a więc nawet najdrobniejsza promocja może przeważyć na tyle, że zdecydujecie się na rozbicie skarbonki i wycieczkę do sklepu. Komputronik przygotował ofertę, dzięki której do wybranych smartfonów Huawei otrzymacie całkiem przyzwoity zestaw akcesoriów. Zainteresowani?

Huawei, niczym Samsung, prowadzi dwie główne serie smartfonów: P oraz Mate. W tej pierwszej oprócz wersji zwykłych, pojawiają się między innymi modele „Plus”, zaś w tej drugiej – „Pro”. Tym samym flagowymi urządzeniami producenta na rok 2017, które można dostać w wolnej sprzedaży są:

Wymienione powyżej urządzenia są objęte ofertą, dzięki której do każdego zakupionego w Komputroniku egzemplarza otrzymacie Zestaw akcesoriów za złotówkę. Rzekoma wartość dołączanych gratisów wynosi 449 złotych, lecz to nie jest takie proste…

Huawei - zestaw akcesoriów

Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że dołączany pakiet akcesoriów producenta to tak zwany gift box – dokładnie ten, który był dodawany przy zakupie smartfona Huawei P10 Plus. Niestety nie, ponieważ zawartość obu zestawów się różni – do tego, którego dotyczy opisywana promocja, należą:

  • powerbank AP006L o pojemności 5000 mAh (75-110 złotych)
  • selfie stick (prawdopodobnie model AF11 – 45-59 złotych)
  • kabel USB do ładowania (prawdopodobnie model AP51 – 32 złote)
  • przejściówka z microUSB na USB typu C (prawdopodobnie model AP52 – 17-25 złotych)

Wygląda więc na to, że jeżeli chcielibyście kupić te akcesoria u autoryzowanych partnerów Huawei, musielibyście wydać „tylko” 200-250 złotych – realna wartość dołączanych gadżetów jest zatem prawie dwa razy mniejsza niż deklarowana. Z drugiej strony to wciąż niemało, a właściwie wszystkie produkty przydadzą się większości użytkownikom – szczególnie, że możecie je dostać za symboliczną złotówkę.

Oferta, którą zaproponował Komputronik, na pewno nie sprawi, że nagle postanowicie wziąć pożyczkę i pobiec do sklepu po nowy telefon. Ale jeśli i tak planowaliście zakup jednego z wymienionych wyżej urządzeń, to myślę, że warto skorzystać z tej promocji. Macie jeszcze trochę czasu, ponieważ trwa ona aż do 16 lipca (lub do wyczerpania zapasów).

źródło: Komputronik

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona