Ważne

Orange kibicuje Polakom i rozdaje 3 GB internetu z okazji zwycięstwa z Rumunią

... i robi to kolejny raz

Pierwsza runda eliminacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej trwa w najlepsze i trzeba przyznać, że Polacy pokazali się w niej w wielkim stylu. 11. listopada ubiegłego roku, oprócz Narodowego Święta Niepodległości miał miejsce mecz, w którym Polska pokonała Rumunię z wynikiem 3:0. Wczoraj powtórzyliśmy sukces, choć tym razem z wynikiem 3:1. Z tej okazji Orange – jak zwykle – nie pozostaje dłużne i rozdaje swoim klientom gigabajty.

Nie będę się rozwodził tutaj nad tym, jakie skutki będą miały wygrane przez Polaków mecze, bo muszę przyznać otwarcie, że nie jestem wielkim fanem piłki nożnej. Wiem natomiast, że Reprezentacja Polski strzeliła we wczorajszym meczu trzy bramki. Jeśli jesteście w Orange, to po tytule tego wpisu wiecie już na pewno, co się szykuje. Trzy całkowicie darmowe gigabajty transferu danych dla klientów Orange – zarówno tych związanych abonamentem, jak i tych, którzy wybrali opcję pre-paid. Co prawda ostatnio pomarańczowi rozdawali dwa razy więcej, ale…

Jedyne, co musicie zrobić, aby cieszyć się darmowym internetem, to wysłać SMS o treści LIDER pod numer 277. Koszt wiadomości dla oferty na kartę wynosi 20 groszy, zaś abonenci płacą zgodnie z taryfą. Pakiet można aktywować do 13 czerwca, ale wybierajcie rozważnie – jest ważny tylko przez pięć kolejnych dni. Oprócz tego operator zastrzega sobie, że jego aktywacja może potrwać nawet do 24 godzin, więc nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę. No, i tak jak ostatnio, całość tyczy się tylko klientów indywidualnych, więc właściciele działalności gospodarczych są znowu do tyłu.

Może są lepsze sposoby na kibicowanie Reprezentacji, ale jak mawiał klasyk – jak dają, to brać.

źródło: Facebook

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona