Ważne

Wersja „Pro” świetnej aplikacji do widżetów dostępna za darmo

Dla niektórych widżety to niepotrzebne zużywanie zasobów telefonu. Dla innych z kolei niezbędne narzędzie, które ułatwia codzienne korzystanie ze smartfona. Jeśli należysz do tej drugiej grupy, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość – jedną z popularniejszych aplikacji do ich tworzenia można teraz zgarnąć całkowicie za darmo.

Jeżeli lubisz widżety, to zapewne natknąłeś się na aplikację KWGT Kustom Widget Maker. Jest to program, który ma ogromną bazę przeróżnych widżetów, także każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli natomiast lubisz zadbać o szczegóły, to nie martw się, KWGT pozwoli również na modyfikację istniejących już widżetów.

Aplikację KWGT Kustom Widget Pro Key przeceniono właśnie z 9,99 złotych na zero złotych, a to oznacza, że jest zupełnie darmowa. Zapytacie mnie pewnie, jakie są korzyści z posiadania wersji Pro. Przede wszystkim z programu znikają wszelkie reklamy. Umożliwiony jest także import danych z karty microSD, skorzystanie ze wszystkich zewnętrznych skórek i współpraca z Buzz Launcher.

Promocja potrwa jeszcze jeden dzień, a więc wypadałoby się pospieszyć z „zakupem”. Jeśli chcecie skorzystać z okazji, to najpierw musicie zainstalować aplikację KWGT Kustom Widget Maker, a następnie odnaleźć program KWGT Kustom Widget Pro Key w Sklepie Play (lub po prostu kliknąć w ten link) i także go zainstalować. Pobranie podstawowej wersji aplikacji jest wymagane, ponieważ Pro Key to tylko nakładka dodająca usługi premium. Proces przebiega w dokładnie ten sam sposób, co przy każdej innej, darmowej. Nie musimy też podawać danych karty płatniczej.

Źródło: Sklep Play

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona