Ważne

Sony Xperia XZ Premium dostanie nową wersję kolorystyczną

Sony to jedna z tych firm, którą mało kto posądza o awangardę w kwestii barw, jakie zdobią Xperie. Paradoksalnie, nie oznacza to, że Japończycy stawiają na nudne, ograne i bezpieczne barwy, bowiem nowe smartfony od Sony jak najbardziej mogą się podobać, jednak czy potraficie sobie wyobrazić czerwoną Xperię XZ Premium?

Jeśli nie, to musicie zmienić swoją opinię o marce. Tak się bowiem fajnie składa, że Japończycy wypuszczą czerwoną Xperię XZ Premium. Mało tego, wiemy o tym nie z jakiegoś zeskanowanego dokumentu, który ktoś wyciągnął ze śmietnika głównego projektanta, a następnie wrzucił w sieć. Co to, to nie. Dzięki XperiaBlog, mamy całkiem dobre, ale co najważniejsze, czytelne zdjęcie czerwonego telefonu komórkowego od Sony. Piekło zamarzło ;)

Żeby jednak nie było tak kolorowo, muszę tu także dopowiedzieć, że smartfon w tym kolorze przymierzany jest rzekomo do sieci NTT Docomo, która działa w Japonii. Można więc wyjść z założenia, że rynkowa przyszłość czerwonej wersji urządzenia – w ujęciu globalnym – stoi pod znakiem zapytania. Optymistycznie zakładam, że jeśli urządzenie przyjmie się w Japonii, to firma być może pchnie je dalej, w tym także i na polski rynek.

Oczywiście, kolor to jedyna różnica. Specyfikacja techniczna urządzenia pozostanie dokładnie taka sama. Niestety, ale nie wiemy, czy za czerwoną Xperię XZ Premium producent nie zdecyduje się zażądać nieco wyższej kwoty. W tej kwestii również należy uzbroić się w cierpliwość.

źródło: XperiaBlog

Komentarze

  • stark2991

    Dla tej sieci powstało już wiele modeli na wyłączność i chyba żaden nie opuścił Japonii, także nie ma się co napalać. Poza tym szału nie ma, miedziana Z3 była super, ten czerwony jednak zbyt krzykliwy, świecący.

  • Piotr Zet

    Jeśli model trafi do Europy to cena raczej nie będzie wyższa tak przynajmniej było do tej pory

  • Serim

    Z5 Premium też miała wersję kolorystyczna (zielona?) specjalnie na do NTT docomo.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona