Ważne

Samsung Galaxy Note 8 uchwycony na wideo?!

Samsung może cieszyć się świetnymi wynikami sprzedażowymi S-ósemek, jednak zapewne trwają już nerwowe przygotowania do rynkowego debiutu Note’a 8. Wygląda na to, że zupełnie przypadkowo dowiedzieliśmy się właśnie o nowym smartfonie sygnowanym logo Samsunga więcej, niż chciałby tego producent.

Na początku muszę Was poinformować o tym, że podchodzę do poniższego materiału wideo bardzo sceptycznie. Na dobrą sprawę autor filmiku nie pokazał włączonego urządzenia ani przez sekundę. Możemy napatrzeć się na szeroko rozumianą bryłę, możemy dostrzec, że skaner linii papilarnych najpewniej zatopiony jest w ekran, a sam telefon (czy też może raczej prototyp) posiada podwójną optykę aparatu. I tutaj na dobrą sprawę konkrety się kończą. Wolę jednak przedstawić Wam teraz rzekomą plotkę, niż później żałować, że tego nie opisałem, gdyby ta okazała się być prawdziwa ;)

Zapraszam do wideo:

https://youtu.be/J-nafkh36R4

Co się zaś tyczy specyfikacji technicznej, to w chwili obecnej dominuje przekonanie o zastosowaniu ekranu o przekątnej 6,3 cala. Rzecz jasna, spodziewam się matrycy AMOLED, najpewniej z zagiętymi ramkami, podobnymi do tych z S8 i S8+. Oczywistym wyborem wydaje się być Snapdragon 835 lub Exynos 8895, który najpewniej zawita do dystrybucji euroopejskiej. Do tego dochodzi nam plotka o baterii o pojemności 4000 mAh i przeprojektowanym rysiku S-Pen.

Premiera? Nie będę zdziwiony, jeśli podczas targów IFA w Berlinie zobaczę to urządzenie z bliska, na własne oczy. Cena oraz pozostałe aspekty specyfikacji, wliczając w to rzekomą podwójną optykę aparatu, pozostają dla nas zagadką.

źródło: PhoneArena

*Na zdjęciu głównym Samsung Galaxy Note 7

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona