Ważne

Google wybrało najlepsze aplikacje 2016 roku na Androida

Google ogłosiło nominacje do swoich nagród sklepu Play jakiś miesiąc temu. Wśród nich nie znalazły się żadne gry i aplikacje, które były najczęściej pobieranymi w 2016 roku – chodzi o te, które wyróżniały się jakością. Po zakończeniu konferencji Google I/O 2017, ujawniono nareszcie zwycięzców plebiscytu.

Spośród 57 finalistów wybrano 12 najlepszych pozycji w różnych kategoriach. Zwycięzcy, przynajmniej po części będą Wam zapewne znani, ale to dowodzi tylko tego, że potraficie wyszukać wśród setek sensownych aplikacji znajdujących się w sklepie Google Play te, które rzeczywiście są przydatne lub… dają frajdę.

Najlepszą aplikacją dla zaawansowanych zostało IFTTT (If It, Then That), pozwalający zaoszczędzić masę czasu przy planowaniu i dzieleniu się treściami na kanałach społecznościowych oraz planowaniu akcji w wielu innych sytuacjach.

Z kolei najlepszą grą multiplayer zostało Hearthstone od Blizzarda. Ci, którzy rozegrali w niej choć kilka partii ze znajomymi, raczej się takiemu wyborowi nie dziwią.

Za najlepszą grę niezależną uznano Mushroom 11, zaś najlepszą aplikacją 2016 roku okrzyknięto Memrise.

Zapoznajcie się z pełną listą nagrodzonych aplikacji poniżej. Które z nich są przez Was używane? Polecacie którąś z nich w szczególności?

Jeśli chcecie przejrzeć wszystkich nominowanych, wśród których na pewno jest też sporo wartościowych aplikacji, możecie udać się na stronę sklepu Google Play.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona