Ważne

Mega oferta: zamów HTC U11 w przedsprzedaży, a dostaniesz zestaw gratisów warty 2000 złotych

Producenci obierają różne strategie, aby zachęcić klientów do kupienia ich flagowca w przedsprzedaży. Niektórzy bazują wyłącznie na renomie marki i nie oferują żadnych materialnych zachęt, inni z kolei coś tam dorzucają, ale nie ma to specjalnie dużej wartości. Kilku postanowiło jednak w tym roku naprawdę zaszaleć – jak Sony (Xperia XZ Premium ze słuchawkami za ~1200 złotych) czy teraz HTC, które do HTC U11 dodaje gratisy o wartości 2000 złotych!

Przypomnijmy, że sugerowana cena HTC U11 to 3249 złotych. Jeżeli jednak ktoś zdecyduje się zamówić smartfon w przedsprzedaży, a jednocześnie zrobi to w miarę szybko, to otrzyma w prezencie zestaw gadżetów o łącznej wartości aż 2000 złotych. Łatwo więc policzyć, że w takim przypadku okaże się, że flagowiec kosztować go będzie zaledwie 1249 złotych, czyli tyle, co niewyróżniający się niczym specjalnym średniak.

OK, ale co to za gratisy? Otóż jest to zestaw Healthbox Under Armour x HTC, w skład którego wchodzą: opaska UA Band, pulsometr UA Heart Rate oraz inteligentna waga UA Scale. Całość na spółkę ma monitorować wiele aspektów i pomóc użytkownikowi zachować pełnię zdrowia. Więcej na temat wszystkich urządzeń możecie przeczytać na dedykowanej stronie.

Aby otrzymać zestaw Healthbox Under Armour x HTC, należy podpisać nową umowę lub przedłużyć obecną oraz zakupić HTC U11 u jednego z trzech operatorów komórkowych: Orange, Play lub T-Mobile. Plus nie bierze udziału w akcji. Następnie trzeba zarejestrować się na stronie www.htcu.pl, podając imię, nazwisko, adres, telefon i e-mail oraz przesłać IMEI urządzenia na adres [email protected]. Po poprawnej weryfikacji zostanie wysłany gratis.

Akcja trwa od 16.05.2017 do wyczerpania zapasów. Wszystkiego na temat HTC U11 dowiecie się natomiast z tego artykułu. Przy okazji zachęcam też zainteresowanych do wysłuchania podcastu hehTech #6, w którym moi koledzy komentują tegorocznego flagowca HTC.

Regulamin akcji „Kup HTC U 11 i ODBIERZ SWÓJ HEALTHBOX”

Źródło: HTC

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona