Mega oferta: zamów HTC U11 w przedsprzedaży, a dostaniesz zestaw gratisów warty 2000 złotych

Producenci obierają różne strategie, aby zachęcić klientów do kupienia ich flagowca w przedsprzedaży. Niektórzy bazują wyłącznie na renomie marki i nie oferują żadnych materialnych zachęt, inni z kolei coś tam dorzucają, ale nie ma to specjalnie dużej wartości. Kilku postanowiło jednak w tym roku naprawdę zaszaleć – jak Sony (Xperia XZ Premium ze słuchawkami za ~1200 złotych) czy teraz HTC, które do HTC U11 dodaje gratisy o wartości 2000 złotych!

Przypomnijmy, że sugerowana cena HTC U11 to 3249 złotych. Jeżeli jednak ktoś zdecyduje się zamówić smartfon w przedsprzedaży, a jednocześnie zrobi to w miarę szybko, to otrzyma w prezencie zestaw gadżetów o łącznej wartości aż 2000 złotych. Łatwo więc policzyć, że w takim przypadku okaże się, że flagowiec kosztować go będzie zaledwie 1249 złotych, czyli tyle, co niewyróżniający się niczym specjalnym średniak.

OK, ale co to za gratisy? Otóż jest to zestaw Healthbox Under Armour x HTC, w skład którego wchodzą: opaska UA Band, pulsometr UA Heart Rate oraz inteligentna waga UA Scale. Całość na spółkę ma monitorować wiele aspektów i pomóc użytkownikowi zachować pełnię zdrowia. Więcej na temat wszystkich urządzeń możecie przeczytać na dedykowanej stronie.

Aby otrzymać zestaw Healthbox Under Armour x HTC, należy podpisać nową umowę lub przedłużyć obecną oraz zakupić HTC U11 u jednego z trzech operatorów komórkowych: Orange, Play lub T-Mobile. Plus nie bierze udziału w akcji. Następnie trzeba zarejestrować się na stronie www.htcu.pl, podając imię, nazwisko, adres, telefon i e-mail oraz przesłać IMEI urządzenia na adres [email protected]. Po poprawnej weryfikacji zostanie wysłany gratis.

Akcja trwa od 16.05.2017 do wyczerpania zapasów. Wszystkiego na temat HTC U11 dowiecie się natomiast z tego artykułu. Przy okazji zachęcam też zainteresowanych do wysłuchania podcastu hehTech #6, w którym moi koledzy komentują tegorocznego flagowca HTC.

Regulamin akcji „Kup HTC U 11 i ODBIERZ SWÓJ HEALTHBOX”

Źródło: HTC

Komentarze

 • stark2991

  No nie wiem czy taka mega oferta, bo akcesoria sportowe to raczej niszowe produkty. W porównaniu do np. słuchawek, które dawało Sony, to mniej osób się skusi na ten gratis. Nawet odsprzedać ciężej. Poza tym liczba tych zestawów jest bardzo niska, 30 sztuk, tylko nie wiem u którego operatora

  • krzjna

   Orange. Swoją drogą brać telefon u operatora to jak podpisywać cyrograf z diabłem. Żaden nie ma pozytywnych opinii, wszyscy kantują jak tylko się da. Szkoda że nie da się kupić z wolnego rynku.

   • stark2991

    Czasem się opłaca u operatora, ale tylko finansowo. Co to znaczy, że nie da się kupić z wolnego rynku? U 11 będzie normalnie w sklepach

    • krzjna

     W przedsprzedaży z ,,bonusem” chyba tylko u operatorów, nie?

     • Tak, tylko u operatorów i to w dodatku nie wszystkich.

     • Adam

      Na polskiej stronie można zamówić sobie ten telefon. Nie trzeba u operatora.

     • Ale wtedy nie dostaniesz gratisów.

     • stark2991

      A, no to możliwe

  • U każdego z operatorów jest po 30 sztuk z tego co wiem.

 • anemusek

  A może dodają jeszcze tofu HTC fu warte pierdyliard zieleńców?

 • Tomasz

  Moim zdaniem przeliczanie takiej oferty w taki sposób że skoro telefon kosztuje mnie 3200 a gadżety są warte 2000, więc place 1200 to oszukiwanie samego siebie. Ciekawe ile jest takich osób które i tak planowaly sobie kupić właśnie takie gadżety sportowo-zdrowotne, co więcej kończy im się umowa u operatora lub potrzebują nowej, a dodatkowo chcą płacić wysoką ratę za sprzęt. Jak widać trzeba spełnić dużo warunków żeby faktycznie była to okazja. Osobiście nie wziąłbym też tego licząc że sprzedam za moment i odzyskam te 2k, bo jest to mało popularny towar jednak więc można zostać z niepotrzebnym gadżetem. Fajnie że coś dodają ponad sam telefon, ale nazywanie tego mega ofertą to moim zdaniem przesada.

 • Barilla

  Cena 2000zł a wartość 2000zł to dwie osobne kwestie ;)

 • Polaczek

  Takie bzdety dają… Ani to potrzebne, ani to korzystnie spieniężyć, a poza tym po zakupie może się okazać, że pula gratisów się wyczerpała.

 • NoTak

  Cashback (niech zrezygnują z marży) to byłaby oferta.

 • Warkotwar

  Dają źle, nie dają też nie za dobrze. Jakie to nasze. Moim skromnym zdaniem w tym roku najlepiej dodatki przedsprzedażowe rozegrał LG i Sony no może jeszcze Huawei przy P10. HTC fajnie ale dla wąskiej grupy docelowej.

 • Xantus29

  Poprawcie to – Akcja trwa do 16.05.2017.
  Chyba 16.06 bo 16.05 już był.

 • Marcin

  Z innej beczki, jak myślicie czy zestawy przed sprzedazowe xperii xz premium są jeszzcze dostępne? dziś dzwonili do mnie z playa z przedłuzeniem umowy i Pani konsultant twierdziła, żę jest “nikłe prawdopodobieństwo by zestawy już się wyczerpały”. Nie wiem tylko czy czasem nie był to jedynie zabieg mający na celu przekonanie mnie do przedłużenia umowy. Na razie odmówiłem, ale jednak myślę czy by nie zaryzykować. Choć nie powiem przedsprzedaż kusi mnie głownie dlatego, że te słuchawki znacznie poprawiają stosunek ceny do tego na co wydane są pieniądze.

 • derpr

  Waga, pulsomierz i smartband warte 2000zł? Smartband to jakieś 3-4 stówy, pulsometr podobnie, smartwaga od garmina to 700 zł, a i tak mało która kosztuje więcej niż 500. Szukanie frajerów i tyle.

 • Illutorium

  W chinach (Alicja czyli AliExpress,Geekbuying,GearBest etc.) możemy przynajmniej uświadczyć uzytecznośći tych gratisów i nawet w ofercie wolno-rynkowej.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona