Ważne

Simple for Facebook Pro ponownie za darmo w sklepie Google Play!

W Święta Wielkanocne informowałem Was o tym, że w Sklepie Google Play pojawiła się świetna aplikacja do obsługi Facebooka w pełni za darmo. Niestety, promocja ta skończyła się szybciej niż powinna.

Promocja miała trwać wtedy jeszcze przez kilka godzin, a skończyła się zaledwie po dwóch od momentu poinformowania Was o tym. Jeśli nie skorzystaliście z promocji to nie martwcie się: aplikacja znowu jest za darmo!

Powiem szczerze, że korzystam z niej od miesiąca i jestem bardzo zadowolony. Jest ładna, szybka i nie zużywa niepotrzebnie ogromnych ilości zasobów, co w przypadku oryginalnego Facebooka boli najbardziej. Można też modyfikować design aplikacji. Co ciekawe, program został wyposażony we własnego Messengera, który co prawda nie zaskakuje funkcjonalnością, jednak ważne, że jest.

Jeśli chcesz zainstalować Simple For Facebook Pro to musisz się pospieszyć. Promocja trwać będzie jeszcze przez jeden dzień, jednak jak już to odczuliśmy poprzednio – może ona się skończyć znacznie wcześniej. Aby pobrać wystarczy uruchomić Sklep Play i odszukać aplikację lub wejść pod ten link.

Jeśli korzystasz z Simple for Facebook Pro to podziel się swoimi odczuciami w komentarzu :)

źródło: Sklep Google Play

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona