Ważne

A w myTaxi znowu -50% na przejazdy poza szczytem!

Będąc w Warszawie często porzucam moje auto poza centrum i po stolicy poruszam się albo komunikacją miejską, albo myTaxi. Dlaczego? Powód jest prosty – szukanie miejsca parkingowego często zajmuje więcej czasu niż sam dojazd na miejsce. Tym bardziej cieszą mnie częste informacje ze strony myTaxi o promocjach – takich, jak ta dzisiejsza. Bowiem wraca promocja -50% na przejazdy poza szczytem i -25% w godzinach szczytu!

W zeszłym roku myTaxi często oferowało nam przejazdy za połowę ceny niezależnie od pory dnia. W tym roku natomiast częściej zdarzają się promocje, w ramach których procent zniżki za przejazd zależny jest od godziny kursu. Wciąż jednak można sporo zaoszczędzić, a nie ukrywajmy, że tego typu oferty działają na klientów jak magnes.

Poprzednia promocja tego typu zakończona została z końcem kwietnia, ale to nic – dziś wróciła znowu! Zatem jeśli jedziecie myTaxi w dni robocze, w godzinach 00:00 – 5:59, 9:00 – 15:59 i 19:00 – 23:59 oraz w sobotę i niedzielę przez całą dobę – za przejazd zapłacicie połowę jego wartości. Natomiast od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 8:59 i 16 – 18:59, przejazd będzie dla Was tańszy o 25%.

Promocja obowiązuje do 28 maja i jest ważna wyłącznie płacąc przez aplikację. Obowiązuje w następujących miastach: Warszawie, Krakowie i Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot).

Pamiętajcie też, że jeśli nie korzystaliście jeszcze z usług myTaxi, rejestrując się z polecenia znajomego możecie otrzymać 50 złotych na pierwszy kurs (wtedy druga osoba również otrzymuje voucher, ale o wartości 20 złotych). Gdybyście chcieli się zarejestrować z mojego polecenia – kod: katarzyna.pur

Aplikacja myTaxi jest darmowa i możecie ją pobrać zarówno na Androida, jak i iOS.
źródło: myTaxi / własne

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona