Ważne

Samsung Galaxy J3 2017 z wymiennym akumulatorem doczekał się cichej premiery

Od końcówki zeszłego roku pojawiło się mnóstwo plotek i spekulacji dotyczących tego, jak będzie wyglądał i jakie oferował parametry techniczne Samsung Galaxy J3 2017. Dziś, dość niespodziewanie, okazało się, że urządzenie doczekało się debiutu, aczkolwiek bardzo cichego, bo na oficjalnej stronie jednego z amerykańskich operatorów – AT&T.

W porównaniu do zeszłorocznego Galaxy J3 2016, jego następca ma ekran o takich samych parametrach – 5″ 1280 x 720 pikseli, ale za to zastosowano tu mocniejszy procesor – Exynos 7570 (zamiast Spreadtrum SC9830) z 1.5GB pamięci operacyjnej RAM. Jest też, co wcale nie jest oczywiste, nowsza wersja systemu operacyjnego – Android 7.0 Nougat.

Jeśli chodzi o pozostałe zastosowane komponenty, wyraźnie można z nich wyczytać, że jest to niskobudżetowy sprzęt, co zresztą potwierdza cena, którą poznacie na końcu wpisu. Wystarczy spojrzeć chociażby na aparat 5 Mpix czy kamerkę 2 Mpix, które już raczej na nikim nie robią wrażenia.

Za czas działania odpowiada (wymienny!) akumulator o pojemności 2600 mAh, pamięci wewnętrznej jest 16GB z możliwością rozszerzenia dzięki slotowi microSD, a zaplecze komunikacyjne obejmuje LTE, Bluetooth 4.2, WiFi 802.11 b/g/n oraz GPS.

Samsung Galaxy J3 2017 bez umowy operatorskiej kosztuje 180 dolarów. Wkrótce powinniśmy się dowiedzieć czy smartfon ten trafi do sprzedaży w Polsce, a jeśli tak – kiedy i w jakiej cenie.

źródło: androidpolice, AT&T

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona