Ważne

Masz numer na kartę lub MIX w Plusie? Zobacz, czy możesz dostać nawet 15GB internetu za darmo

Jeżeli regularnie zaglądacie na Tabletowo, to zapewne zauważyliście, że dość często piszemy o tym, że jakiś operator daje swoim klientom darmowe gigabajty. Tym razem swoich użytkowników rozpieszcza Plus. Choć nie wszystkich, tylko wybranych, spełniających określone warunki.

Promocja, o której tu mowa, dotyczy klientów, korzystających z taryf: Ja + na kartęNowy Plus Internet na KartęJa + Internet na Kartę oraz Ja + MIX, których kwota miesięcznego zobowiązania wynosi co najmniej 30 złotych.

Plus daje łącznie 15GB internetu, lecz jest to podzielone na trzy “transze”, po 5GB każda. Aby otrzymać pierwszą, użytkownicy oferty Ja + na kartę muszą mieć ważne konto oraz aktywną promocję “Ja + Rozmowy do wszystkich, SMS, MMS i 6 GB” oraz wysłać SMS o treści TAK na numer 80880. Klienci, korzystający z internetu na kartę przed wysłaniem SMS-a zobowiązani są z kolei najpierw doładować konto za co najmniej 30 złotych.

Kolejne dwie paczki, po 5GB każda, zostaną aktywowane pod warunkiem, że użytkownicy oferty  Ja + na kartę będą cały czas mieli aktywne konto i włączoną promocję “Ja + Rozmowy do wszystkich, SMS, MMS i 6 GB”, a klienci, korzystający z internetu na kartę doładują się co 30 dni (dwa razy) za co najmniej 30 złotych.

Promocja trwa od 28.04 do 31.08.2017 roku. Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie oraz na stronie internetowej Plusa, do których linki znajdziecie poniżej.

Gigabajty od Spider-Mana – regulamin promocji

Źródło: informacja prasowa, Plus

Komentarze

 • Wioleta

  Jaka szkoda, że nie dla wszystkich abonentów mixa…

 • Rob

  A na dodatek jak zwykle takie to „za darmo”, że trzeba wydawać minimum 30pln i spełnić milionpincetstodziewicet ;) warunków, a wtedy dostaniemy 15GB, ale nie od razu, a po 5GB i jeszcze coś tam, coś tam.
  Nie wiem jak innym, ale mi w takich ofertach nie chce się nawet tracić czasu na zagmatwane regulaminowe warunki, nawet gdyby to była szczególnie konkurencyjna oferta.

  Mam zarejestrowane karty pre-paid prawie od każdego operatora, ale jak plus i t-mobile tak będą walczyć z orange na polu internetu pre-paid, to te wszystkie karty zdążą stracić ważność i nie będzie nawet tej martwej duszy w statystykach abonentów. Niestety nie widzę żadnych ruchów też w kwestii zasięgu LTE.
  W mojej okolicy nic się nie zmienia od lat. Żadnych nowych BTS-ów, a na linii jedynego LTE plusa mam wyższe budynki, więc można zapomnieć o zasięgu wewnątrz budynku.

 • Heinz Dundersztyc

  Jakiś czas temu dostałem SMS-a, żebym udał się do najbliższego salonu Plusa, bo jest promocja na 500 złotych i 50 GB danych. Udałem się do okolicznego salonu, gdzie od pięknej pani dowiedziałem się, że tą promocję mogę uzyskać, jeśli się udam do oddalonego o kilkadziesiąt kilometrów salonu w Rzeszowie, bo tylko tam mogą oni tę promocję aktywować…

  No takiego żartu to się nie spodziewałem xD

  • Rob

   Podobne akcje były zawsze z ich internetowymi starterami. Na opakowaniu miliiiiijjjjjjjjon GB, a jak doczytasz to masz może 500MB na prę dni. Dopiero regularne doładowania dają pakiety z okładki w podobnym rozłożeniu na kilka/naście doładowań.
   To akurat nie tylko w plusie, ale były/są na rynku startery bez marketingowych kłamstw.
   Pewnie wydaje im się, że są tacy zaj….ści w naciąganiu ludzi i niewątpliwie kogoś uda się nabrać.
   Tylko takie kłamstewka mają krótkie nóżki ;) i prędzej, czy później odbiją im się czkawką w statystykach.
   Na mnie podziałało to tak, że już zupełnie nie ruszają mnie reklamy z super darmowymi pakietami i trzymam się sprawdzonego, które dodatkowo też jest w coraz lepszych warunkach, bez zbędnego tracenia czasu na zawiłe regulaminy.

 • Ziemniaczek

  15GB to niewiele

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona