Ważne

Gra „Nonstop Chuck Norris” już do pobrania na Androida i iOS

Nie uwierzę, jeżeli ktoś powie, że nie wie, kto to jest Chuck Norris. Ale jeśli mimo wszystko takie osoby gdzieś się uchowały, to niech się nie przyznają, tylko od razu zapytają o niego Wujka Google. Jest to bowiem postać kultowa. Aby ją uczcić, studio flaregames stworzyło grę, którą można już pobrać na urządzenia, pracujące pod kontrolą Androida i iOS.

Aplikacja jest darmowa, ale można w niej dokonywać zakupów za prawdziwie pieniądze. Ceny zaczynają się od 4 złotych, a kończą nawet na 430 złotych. Jeżeli ktoś nie chce skorzystać z tej możliwości, może ją wyłączyć w ustawieniach. I lepiej to zrobić, zwłaszcza, jeśli dajemy naszego smartfona lub tablet komuś innemu. Zdarzały się bowiem przypadki, że jakieś dziecko wydało w gierce kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Nonstop Chuck Norris to typowa „naparzanka” – główny bohater ma zatłuc na śmierć hordy przeciwników, napierających z każdej strony. Może to robić dosłownie wszystkim – zaczyna się od bejsbola, ale na dalszych etapach odblokowują się kolejne przedmioty, np. hantla, widły, piła motorowa, kijek do selfie, a nawet… udziec. Tak, w myśl zasady, że wszystko może być bronią. W końcu to Chuck Norris ;)

W trakcie rozgrywki odblokowywane są również kolejne fakty o Chucku Norrisie oraz inne „ciekawostki” czy memy. Gra nie wymaga połączenia z internetem. A, i jest w 110% zatwierdzona przez Chucka ;)

Źródło: Sklep Play, App Store

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona