Ważne

Świetna promocja, ale ograniczona czasowo – Samsung Gear VR2 za jedyne 199 złotych!

Londyn. Premiera Galaxy S8 i Galaxy S8+. Końcówka. Koreański koncern puszcza obecnym reklamę swoich smartfonowych nowości, a w rolach głównych struś i Gear VR, w celu podkreślenia, że sam telefon to wyłącznie centrum całego ekosystemu. Oglądając ją zastanawiam się, co biorą pracownicy Samsunga – i chcę brać to samo ;). A tak serio – przywołuję strusia nie bez powodu. Jeśli też chcecie się zabawić tak, jak on we wspomnianej reklamie, teraz macie ku temu świetną okazję. Mam na myśli promocję, w ramach której kupicie Gear VR2 za naprawdę niewielkie pieniądze – za tylko 199 złotych.

Ale zacznę może od samej reklamy, bo nie wszyscy mogą ją kojarzyć. We mnie wzbudza pozytywne emocje i… za każdym razem śmieszy tak samo mocno ;)

A teraz już rzecz o samej promocji.

Szukając dla przyjaciółki dobrej oferty na jeden ze smartfonów, przeglądałam dziś oferty trzech popularnych sklepów z elektroniką – x-kom, Komputronika i Sferis. I choć nie znalazłam tego, czego szukałam, nie uważam tego czasu za stracony. Wszystko dzięki temu, że w pierwszym z nich w oczy rzucił mi się Gorący Strzał, którym warto się z Wami podzielić.

Normalnie bowiem okulary Gear VR2 kosztują ok. 360-399 złotych w zależności od sklepu. Dziś natomiast, w ramach rzeczonej promocji, możecie je kupić za dużo niższą kwotę – za 199 złotych. Oczywiście warto pamiętać, że akcja trwa tylko dziś, tj. 15.04.2017, w dodatku ograniczona jest czasowo – do godziny 21:59:59 lub do wyczerpania zapasu przewidzianego na tę promocję. W jej ramach dostępnych było 300 sztuk – w momencie pisania tego tekstu sprzedanych było już 169 egzemplarzy.

Przypomnę tylko, że Gear VR2 kompatybilne są z wybranymi smartfonami Samsunga, a są to: Galaxy S6, Galaxy S6 edge, Galaxy S6 edge+, Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy Note 5.

Ofertę znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona