Ważne

Wszystkie płatne motywy klawiatur w SwiftKey od dziś za friko

Ponad dwa lata temuSwiftKey postanowił zmienić politykę działania i uczynił swoją aplikację bezpłatną. Alternatywnym źródłem przychodów był jedynie sklep z motywami klawiatur, w którym tylko część z nich była darmowa. Od czasu do czasu SwiftKey uwalniał niektóre ładniejsze motywy od opłat, a teraz uczynił tak z nimi wszystkimi.

Teraz wszystkie motywy klawiatur w SwiftKey są za darmo. Motywy premium, płatne pakiety – ponad 100 pozycji. Darmowe. Nie płacimy ani grosza.

Odkąd Microsoft kupił SwiftKey, z aplikacją dzieje się sporo dobrego. Dodawane są nowe funkcje, a przewidywanie wyrazów jest wciąż ulepszane. Apka ewidentnie nie jest pozostawiona samej sobie, co cieszy. Jeszcze bardziej cieszy, gdy w prezencie dostajemy tyle dobra, nie wydając na to grama miedzi. Zmiana wpływa zarówno na użytkowników Androida, jak i iOS.

swiftkey-motywy

Korzystam ze SwiftKey odkąd jest bezpłatną aplikacją. Wypróbowywałem już kilka klawiatur, jednak zawsze wracałem do tej. A Wy, z jakiej klawiatury korzystacie? Eksperymentujecie, czy jesteście wierni domyślnej?

źródło: AndroidPolice

Komentarze

 • Piotr Skonieczny

  Kiedyś swiftkey a teraz Google ?

 • diffevair

  Szkoda, że na iOS jest mały wybór tych motywów :<

 • rafał romanek

  zamontowałem swift key kiedy jeszcze była płatna. od tej pory nie uzywam innej bo ta jest najlepsza

 • Berger

  Kilka razy próbowałem, ale zawsze okazywało się że jeśli chodzi o “mazianie” po ekranie, bezapelacyjnie wygrywa(ł) Swype. Natomiast Predykcja wyrazów podobno lepsza w Swift, mimo to zostaje przy Swypie

 • Greg Utmańczyk

  Jaka inna klawiatura ma te dwie funkcje:
  – kasowanie wyrazów po przytrzymaniu backspace
  – predykcja w 2 językach jednocześnie

 • adq

  swiftkey zanim to bylo modne ;) od kilku lat nawet nie testuję innych klawiatur, bo zwyczajnie ta jest najwygodniejsza

 • Pytanko:)

  Osobiście korzystam z domyślnej klawiatury, ale mam pytanie: Czym się różni swiftkey? Czy chodzi tylko oto przesuwanie od litery do litery by tworzyć wyrazy? Czy można pisać “normalnie” (:PPP) i mieć jakiś motyw kolorystyczny?

 • Adam Szostek

  Dokładnie, tak jak piszą Koledzy. Próbowałem różnych klawiatur i zawsze wracam do SwiftKey z uwagi na predykcje słów. Klawiatura Googla ma mniejszy lag, ale brak automatycznej spacji po przecinku mnie irytuje, podobnie jak gorsza predyjcja. Podobno z czasem jest lepiej, ale jakoś odpuszczalem po dwóch lub trzech dniach

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona