Ważne

Czy iPhone 8 jest skazany na sukces?

Tak przynajmniej twierdzą analitycy. Według najnowszych prognoz przyszłoroczny iPhone ma być najlepiej sprzedającym się smartfonem firmy Apple. Pod względem popularności ma prześcignąć nawet iPhone’a 6.

Jeszcze go nie ma, a już wróżą mu murowany sukces. Niestety, wróżenie z fusów jest dość ryzykownym zajęciem i czytając ustalenia analityków trzeba brać poprawkę na to, że niebawem wszystko może się zmienić ;) Przejdźmy jednak do konkretów. Według firmy KGI iPhone 2017 będzie sprzedażowym hitem. Wszystko dzięki wprowadzeniu “bezramkowego” ekranu OLED i nowych funkcji.

iPhone 8, chociaż nadal nic pewnego o nim nie wiadomo, ma sprzedać się już w drugiej połowie przyszłego roku w liczbie od 120 do 150 mln egzemplarzy, wyprzedzając pod tym względem iPhone’a 6 oraz iPhone’a 6 Plus. Zdaniem KGI kupujących oprócz wspomnianego odświeżonego wyglądu mają przyciągnąć jeszcze dwie rzeczy. Pierwsza to bezprzewodowe ładowanie, a druga – tańszy model.

Według analityków w 2017 roku Apple ma zaprezentować aż 3 wersje iPhone’a, z czego jedna będzie nieco tańsza niż dotychczasowe modele. Niekoniecznie musi to być prawdą. Według innych doniesień, otrzymamy dwa modele. Nie liczcie na budżetowego iPhone’a – na to Apple raczej nigdy się nie zdecyduje. Jednak nawet drobna korekta ceny może znacznie zwiększyć sprzedaż. Zwłaszcza w połączeniu z bezprzewodowym ładowaniem, jakie ma pojawić się w iPhonie 8. Takie rozwiązania nadal przyciągają kupujących, twierdzą analitycy z KGI.

Tyle wróżenia z fusów. Jak będzie naprawdę, przekonamy się dopiero we wrześniu przyszłego roku. Do tego czasu z pewnością pojawi się jeszcze sporo spekulacji i prognoz.

Źródło: 9to5Mac

Komentarze

 • Mobilefan

  A bedzie jakas zmiana wzgledem ip 6, 6s i 6ss?

 • Kondziu

  Już zbieram kasę

 • Raul

  Bezprzewodowe ładowanie? A czym będzie podłączona płytka do ładowania do kontaktu?
  Czekam aż znikną przyciski głośności, bo w 8 nie będzie przycisku Home. Pozniej zniknie także środek a fani Apple będą kupować obudowy za 999$.

 • Jaki by nie był nowy iphone, sprzeda się w milionach egzemplarzy i osiągnie popularność, której pozazdrościć będzie mogła mu konkurencja z całego świata. Nawet jeśli niektórzy z nich pokażą światu lepszy, bardziej zaawansowany technicznie sprzęt, nowy iphone już, tuż po premierze swego poprzednika robi furorę, a tym się nie pochalą ani Samsung, ani Huawei – irracjonalnie, najbliżej jest MS z mitycznym superfonem z W10. W każdym razie, iphone “8” jest na językach ludzi jak żaden inny sprzęt. Chcąc nie chcąc, człowiek podsyca ogień, którym wszyscy będą się jarać przez rok, do czasu przedstawienia nowego flagowca.

  Pytanie brzmiało… Czy nowy iphone jest skazany na sukces? Tak, naturalnie. Obecność pańskiego wpisu mocno to podkreśla :D

 • Ja

  Sprzedaż spada, zaczęło się zaklinanie rzeczywistości.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona