Ważne

4 cale – taką przekątną ma wyświetlacz w najnowszym smartfonie Samsunga

Można w to wierzyć, bądź nie, ale najnowszy smartfon Samsunga ma 4-calowy wyświetlacz. Mówimy o Samsungu Galaxy Mini J1 Prime, który można już kupić w Stanach Zjednoczonych na Amazonie i eBayu, mimo, że Koreańczycy oficjalnie nie ogłosili jego premiery.

Amazon oferuje Galaxy Mini J1 Prime za 89.99$, natomiast na eBayu można kupić urządzenie za 86.99$. Urządzenie wygląda jak model 4.5-calowy Galaxy J1 (2016), tylko oczywiście jest mniejszy. 4-calowy wyświetlacz TFT ma rozdzielczość 480×800 pikseli i jest jednym z najmniejszych, jakie ostatnio widzieliśmy.

Telefon działa na Androidzie 6.0 Marshmallow, a za wydajność odpowiedzialny jest czterordzeniowy procesor Spreadtrum SC9830 o taktowaniu 1.2 GHz do spółki z 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon obsługuje dual-sim i oferuje rozszerzenie pamięci kartą microSD. Galaxy Mini J1 Prime ma też dwa aparaty: przedni (VGA) i tylny (5Mpix) wraz z diodą doświetlającą. Całość zasila bateria o pojemności 1500 mAh.

Oczywiste jest, że taka przekątna ekranu ani zastosowane podzespoły nie są w stanie nikomu zaimponować, ale posiadanie takiego małego smartfonu mogłoby mieć sens jako telefon zapasowy lub służący głównie do rozmów.

źródło: Amazon, eBay, PhoneArena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona