Ważne

Meizu Pro 6 Plus pojawił się w Geekbench. Mógłby zadebiutować nawet jutro

Jutro, tj. 30 listopada, konferencja Meizu. Na pewno Chińczycy zaprezentują na niej Flyme w wersji 6, jednak to nie jedyna nowość, jaką przygotowali. Kolejną będzie smartfon, choć tu już nie wiadomo, jaki konkretnie. Mówi się o Pro 7 oraz Meizu X, choć równie dobrze może to być Pro 6 Plus, który pojawił się właśnie w Geekbench.

Benchmark nie zdradza jednak zbyt wiele na temat tego modelu, a nawet mniej niż ma w zwyczaju. Dowiadujemy się bowiem tylko, że Meizu Pro 6 Plus wyposażono w ośmiordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,48 GHz, lecz nie wiadomo, jaka to konkretnie jednostka, ponieważ w przeznaczonej do tego rubryce widnieje nazwa smartfona.

Urządzenie ma do dyspozycji także 4GB RAM, a pracą całości zarządza system operacyjny Android 6.0.1 Marshmallow. Być może nawet z nakładką Flyme 6, która z dużym prawdopodobieństwem bazować będzie właśnie na tym wydaniu OS-u Google.

Meizu Pro 6 Plus w Geekbench

Meizu Pro 6 Plus w Geekbench

Przy okazji warto przypomnieć, że zaprezentowana jutro nowość nie będzie ostatnią, nową propozycją Meizu, która ujrzy światło dzienne w tym roku – 6 grudnia zadebiutuje bowiem jeszcze Meizu M5 Note.

*Na grafice wyróżniającej Meizu Pro 6

Źródło: Geekbench przez Android Headlines

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona