Meizu Pro 6 Plus pojawił się w Geekbench. Mógłby zadebiutować nawet jutro

Jutro, tj. 30 listopada, konferencja Meizu. Na pewno Chińczycy zaprezentują na niej Flyme w wersji 6, jednak to nie jedyna nowość, jaką przygotowali. Kolejną będzie smartfon, choć tu już nie wiadomo, jaki konkretnie. Mówi się o Pro 7 oraz Meizu X, choć równie dobrze może to być Pro 6 Plus, który pojawił się właśnie w Geekbench.

Benchmark nie zdradza jednak zbyt wiele na temat tego modelu, a nawet mniej niż ma w zwyczaju. Dowiadujemy się bowiem tylko, że Meizu Pro 6 Plus wyposażono w ośmiordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,48 GHz, lecz nie wiadomo, jaka to konkretnie jednostka, ponieważ w przeznaczonej do tego rubryce widnieje nazwa smartfona.

Urządzenie ma do dyspozycji także 4GB RAM, a pracą całości zarządza system operacyjny Android 6.0.1 Marshmallow. Być może nawet z nakładką Flyme 6, która z dużym prawdopodobieństwem bazować będzie właśnie na tym wydaniu OS-u Google.

Meizu Pro 6 Plus w Geekbench

Meizu Pro 6 Plus w Geekbench

Przy okazji warto przypomnieć, że zaprezentowana jutro nowość nie będzie ostatnią, nową propozycją Meizu, która ujrzy światło dzienne w tym roku – 6 grudnia zadebiutuje bowiem jeszcze Meizu M5 Note.

*Na grafice wyróżniającej Meizu Pro 6

Źródło: Geekbench przez Android Headlines

Komentarze

 • anemusek

  Heh, MTK w TOP mają po 10 rdzeni. Czyżby Qualcomm zmusił ich w końcu do kupowania swoich procków bo 8 rdzeni i traktowanie wolniejszego wskazywało by na snapa 653…

  • Chyba że ma się to połączyć z promowanym przez Meizu hasłem “Poznaj Helio na nowo”, czy coś w tym stylu. Może odświeżyli jakiegoś proca i teraz będą go wpychać jako coś nowego.

   • anemusek

    Ale nikt nie powiedział, że to pro=x, które ma się pojawić na “poznaj helio na nowo” (anraczej padają sugestie, że to całkowicie inne modele)…
    Do tego Qualcomm mocno daje w kość Meizu patentami bo to jedyna firma z aspiracjami międzynarodowymi i nie będąca planktonem bez zaplecza patentowego, która nie kupuje od niego procków, a nawet te z zapleczem opłacają haracz wypuszczając serie z snapami (Huawei) by mieć święty spokój.

    • Faktycznie, nikt nie powiedział, ale jeśli na dniach ma pojawić się jakaś niespodzianka w postaci Plusa, nie zdziwiłbym się gdyby pracował na podkręconym lub nowym helio. Zapewne nie wrzucą w niego nieflagowego SPD z oznaczeniem 6 na początku. Prędzej coś w rodzaju Exynosa, jeśli już mamy odstąpić od MDT.
     Swoją drogą, nie zostało już gdzieś powiedziane, że za iksem kryje się wariant M3/M5? Możliwe, że źle mi się czytło ;)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona