Ważne

Meizu X na nowym zdjęciu. Bardzo przypomina Honora 8

Muszę przyznać, że mnie osobiście nieco dziwi tak szeroki strumień przecieków na temat smartfona, który Meizu zaprezentuje 30 listopada. Może to jednak sugerować, że będzie to naprawdę ciekawe i godne uwagi urządzenie. Zwłaszcza, jeśli potwierdzą się wszystkie doniesienia na jego temat.

Najnowszy przeciek przynosi nam zdjęcie, na którym nadchodzący smartfon Meizu leży obok Honora 8. Oba modele są naprawdę bardzo podobne do siebie, choć w propozycji marki-córki Huawei znaleźć można na pleckach jeszcze czytnik linii papilarnych. Natomiast obiektyw aparatu w obu przypadkach na pewno znajuje się w lewym górnym rogu.

Co więcej, w Meizu X również może być on podwójny. Sugerować to mogą szkice niezaprezentowanego (jeszcze?) smartfona Meizu, które widzicie poniżej. Prezentują one urządzenie z każdej strony i zdradzają też, że otrzyma ono – w zależności od wersji – płaski (rysunek 1) lub obustronnie zakrzywiony wyświetlacz (rysunek 3). Czytnik linii papilarnych znaleźć się ma natomiast w standardowym dla Meizu miejscu, czyli poniżej ekranu.

30 listopada, czyli w dzień premiery Meizu X, Chińczycy najprawdopodobniej zaprezentują również najnowszą odsłonę swojej nakładki – Flyme 6.

Źródło: The Android Soul przez Phone Arena, Weibo przez AndroidPure

Komentarze

 • Dawid Nowicki

  Gonią Xiaomi ,gonią Huawei ,a i tak nic z tego nie wychodzi…

  • A to dlaczego? Sprzęty Meizu jakością dorównują konkurencji. Pomijając częste odgrzewanie kotletów, urządzenia mają świetny stosunek ceny do jakości. Flagowe helio nie są takie złe, o ile nie jesteś zaciętym fanem cyferek, a telefonu używasz do komunikacji (w tym portale społecznościowe) i net.

   • VMortens

    Świetny stosunek ceny do jakości? Jakim cudem? Na razie, to serwują serię odgrzewanych kotletów w wysokich cenach. Flagowe Helio może nie są złe, ale nie są tak oszczędne jak obecna Snapy, no i nie są warte takiej kasy jak Meizu sobie śpiewa.
    Jestem fanem Flyme, ale ta firma się cofa w rozwoju.

   • Dawid Nowicki

    Ogółem to jest nie źle ,ale i tak ich powoli zjada takie Xiaomi za którymi tylko te same telefony ślą tylko gorsze… Przy Xiaomi Meizu to szału nie ma. I nie. Nie jestem fanem Xiaomi ,ale takie są niestety realia.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona