Ważne

Meizu X na nowym zdjęciu. Bardzo przypomina Honora 8

Muszę przyznać, że mnie osobiście nieco dziwi tak szeroki strumień przecieków na temat smartfona, który Meizu zaprezentuje 30 listopada. Może to jednak sugerować, że będzie to naprawdę ciekawe i godne uwagi urządzenie. Zwłaszcza, jeśli potwierdzą się wszystkie doniesienia na jego temat.

Najnowszy przeciek przynosi nam zdjęcie, na którym nadchodzący smartfon Meizu leży obok Honora 8. Oba modele są naprawdę bardzo podobne do siebie, choć w propozycji marki-córki Huawei znaleźć można na pleckach jeszcze czytnik linii papilarnych. Natomiast obiektyw aparatu w obu przypadkach na pewno znajuje się w lewym górnym rogu.

Co więcej, w Meizu X również może być on podwójny. Sugerować to mogą szkice niezaprezentowanego (jeszcze?) smartfona Meizu, które widzicie poniżej. Prezentują one urządzenie z każdej strony i zdradzają też, że otrzyma ono – w zależności od wersji – płaski (rysunek 1) lub obustronnie zakrzywiony wyświetlacz (rysunek 3). Czytnik linii papilarnych znaleźć się ma natomiast w standardowym dla Meizu miejscu, czyli poniżej ekranu.

30 listopada, czyli w dzień premiery Meizu X, Chińczycy najprawdopodobniej zaprezentują również najnowszą odsłonę swojej nakładki – Flyme 6.

Źródło: The Android Soul przez Phone Arena, Weibo przez AndroidPure

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona