Ważne

Bluboo z okazji „Czarnego Piątku” obniży ceny wybranych urządzeń ze swojej oferty

Przed nami tzw. Czarny Piątek, czyli dzień, w którym wiele sklepów i producentów obniża ceny sprzedawanych przez siebie propozycji. W Polsce akcja ta cieszy się stale rosnącą popularnością, lecz i tak wciąż daleko nam do Stanów Zjednoczonych (tam to naprawdę jest istne szaleństwo). Nic jednak nie szkodzi na przeszkodzie, aby skorzystać z dobrodziejstw internetu i zamówić coś z zagranicy. Na przykład nowy smartfon.

Bluboo, które zdobywa coraz większe uznanie również w Polsce (my też mieliśmy już nawet okazję zapoznać się z ofertą tej marki, testując model Picasso), także przygotowało swoją ofertę z okazji Czarnego Piątku. Obniżono ceny kilku urządzeń w następujący sposób:

Każdy ze smartfonów skierowany jest do innego użytkownika. Bluboo Edge docenią przede wszystkim fani obustronnie zakrzywionych wyświetlaczy (to bez wątpienia największy atut tego modelu). Bluboo Maya Max trafi w gust tych, którzy potrzebują dużej przestrzeni roboczej (urządzenie ma bowiem 6-calowy wyświetlacz). Bluboo Mini to z kolei coś dla osób, ceniących przede wszystkim kompaktowy rozmiar.

Ww. urządzenia w obniżonych cenach będzie można kupić od 24 do 30 listopada. TUTAJ znajdziecie wszystkie oferty.

Artykuł powstał przy współpracy z Bluboo

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona