Huawei za darmo wygraweruje na Twoim smartfonie, tablecie lub coverze dowolny wzorek

Huawei dba o to, aby jego urządzenia nie tylko zaspokojały potrzeby swoich właścicieli, ale również cieszyły ich oko. Często jednak chcielibyśmy nadać osobisty charakter naszemu smartfonowi czy tabletowi. Najłatwiejszym sposobem jest zakup etui lub naklejek, ale mają one jedną, podstawową wadę – zakrywają sprzęt i tym samym niweczą wszystkie wysiłki projektantów, którzy spędzili niemało czasu, aby opracować design danego modelu.

Jeśli jesteście użytkownikami urządzeń Huawei i chcielibyście nadać im osobisty charakter, ale nie jesteście też fanami rozwiązań, wymienionych przeze mnie powyżej, to producent daje Wam inną możliwość – grawerunek. W dodatku całkowicie darmowy.

Wystarczy, że wybierzecie się z Waszym sprzętem do jednego z pięciu centrów serwisowych Huawei (Warszawa, Poznań, Kraków, Gdynia, Koszalin – dokładne adresy znajdują się w linku, podanym w źródle) i zlecicie wykonanie usługi. Musicie mieć jednak wcześniej przygotowany plik graficzny, jaki chcielibyście wygrawerować na swoim urządzeniu.

Huawei posiada specjalny laser, który może przenieść wzór zarówno na metal, plastik, drewno lub jeszcze inny materiał – nie ma więc właściwie żadnych ograniczeń. Oczywiście wcześniej obsługa sprawdzi, czy dostarczony wzór będzie możliwy do wygrawerowania na dostarczonym materiale – jeśli nie, zaproponuje inną opcję.

Darmowe grawerowanie obejmuje smartfony, tablety i covery Huawei. Kto chętny?

Źródło: Huawei

Komentarze

 • XYZ

  Honory też są brane pod uwagę ?

 • GamerPL

  Biorąc pod uwagę, że w moim przypadku cykl życia telefonu od kupna to sprzedaży to max 12 miesięcy… nie skorzystam, bo kto to później kupi:D

  • Jak walniesz swoje imię, to pula potencjalnych klientów na pewno się zawęzi, ale jeśli zdecydujesz się na jakiś ciekawy wzór, to w sumie jest szansa, że ktoś się zainteresuje. Ludzie często szukają, że tak powiem, “indywidualnych smaczków”, które pozwalają na prowizoryczne dopasowanie sprzętu pod swoje widzimisię. Na przykład te naklejki… Mnie osobiście kojarzy się to z obklejaniem laptopów czym popadnie, co wygląda komicznie, choć czasem zdarzy się jakiś ciekawy kolaż – perełka wśród śmieci :D. Swoją drogą, piszę, że “prowizoryczne”, bo wiadomo, że jeśli chodzi o sprzęt z drugiej ręki, to często jesteśmy zdani na wybory innych, więc… – na pewno wiesz, co mam na myśli :D

   • GamerPL

    Hehe zgadzam się i rozumiem, kwestia tylko tego, czy znajdę kogoś, kto zaoferuje mi odpowiednią cenę (czyli przeciętną na dany czas). Oczywiście śród tych, co rozważają grawerowanie i będą za rok sprzedawać są za pewne dwie grupy osób:
    a) z grawerem pójdzie nawet drożej bo będzie unikatowy,
    b) z grawerem sprzedam taniej jak nikt nie będzie chciał, więc byle by opchnąć:P

    Biorąc pod uwagę, że w najbliższej przyszłości nie grozi by bycie posiadaczem Huawei… to chyba nie ma co dalej tego rozważać:P

 • Konrad Uroda-Darłak

  Szkoda, że w Rzeszowie nic nie ma :s

 • Łukasz Otręba

  Jak tu skusić klienta do pozostania przy swoim Huaweiu (wygraweruj sobie telefon jak chcesz)? Haha z Huaweia powolutku zaczyna się robić dno, z kosmicznymi cenami wyskakują a jeszcze niedawno warto było kupić ich sprzęt bo był w miarę wydajny i dobrze zrobiony za dobre pieniądze ale teraz przesadzają z tymi cenami na siłę chcą się stać Apple lub Samsungiem (chociaż Samsung miał wpadkę z Note 7) a wiadomo że mają marne szanse i w ogóle jak traktują klienta miałem P7 dostałem Androida 5 nic więcej oczywiście się pozbyłem potem zakupiłem P8 ale jak się dowiedziałem ze nie dostanie Androida 7 bo coś tam (najlepiej jak byś kupił od nich najnowszy model żeby mieć najnowszy system) to od razu się go pozbyłem i więcej Huaweia nie kupie, teraz mam Lumie 950 i jak na razie jestem bardzo zadowolony, co chwila jakaś aktualizacja a sam system działa bdobrze nie mogę nic złego powiedzieć na Windowsa Mobile 10 a druga sprawa córka ma Huaweia G620S i ma go 1,5 roku i niebyło ani jednej aktualizacji od momentu zakupienia to jest dopiero masakra, Huawei co wy robicie z klientem?

  • VMortens

   Nie wiem o czym piszesz – mają paletę produktów i mają w niej też bardzo dobre fony w świetnych cenach. Patrz Honor 8. Mają tez bardzo drogie, dla bogatszej klienteli – nic w tym dziwnego.
   Serio, brak najnowszego Androida to taki problem? Tym bardziej, że nie przestają wspierać obecnego. Coś ci przestanie działać z tego powodu?
   Ich promocje są całkiem oryginalne – to grawerka, to darmowa wymiana ekranu przez 3 miechy w Chinach. Mam przez to do nich sporą sympatię.

  • Rob

   Jak co do polityki marketingowego kopiowania szajsunga i windowania cen, to się zgodzę, ale jeśli telefon nie ma jakiś ewidentnych niedoróbek/problemów w działaniu, to po co prosić się o aktualizacje? Aby nagle coś zaczęło szwankować?

   Tak, tak zaraz znajdą się głosy o łataniu luk, ale jaką masz gwarancję czy nie pojawią się inne dziury w nowszym systemie? Żadną.

   Jeśli chodzi o bezpieczeństwo w sieci, to osobiście tak do końca nie ufał bym żadnemu smatfon-owi, dlatego na fonie nie trzymam żadnych naprawdę ważnych plików i nie używam go do płatności, więc nie muszę zastanawiać się czy są jakieś dziury do załatania w systemie.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona