Huawei za darmo wygraweruje na Twoim smartfonie, tablecie lub coverze dowolny wzorek
Ważne

Huawei za darmo wygraweruje na Twoim smartfonie, tablecie lub coverze dowolny wzorek

Huawei dba o to, aby jego urządzenia nie tylko zaspokojały potrzeby swoich właścicieli, ale również cieszyły ich oko. Często jednak chcielibyśmy nadać osobisty charakter naszemu smartfonowi czy tabletowi. Najłatwiejszym sposobem jest zakup etui lub naklejek, ale mają one jedną, podstawową wadę – zakrywają sprzęt i tym samym niweczą wszystkie wysiłki projektantów, którzy spędzili niemało czasu, aby opracować design danego modelu.

Jeśli jesteście użytkownikami urządzeń Huawei i chcielibyście nadać im osobisty charakter, ale nie jesteście też fanami rozwiązań, wymienionych przeze mnie powyżej, to producent daje Wam inną możliwość – grawerunek. W dodatku całkowicie darmowy.

Wystarczy, że wybierzecie się z Waszym sprzętem do jednego z pięciu centrów serwisowych Huawei (Warszawa, Poznań, Kraków, Gdynia, Koszalin – dokładne adresy znajdują się w linku, podanym w źródle) i zlecicie wykonanie usługi. Musicie mieć jednak wcześniej przygotowany plik graficzny, jaki chcielibyście wygrawerować na swoim urządzeniu.

Huawei posiada specjalny laser, który może przenieść wzór zarówno na metal, plastik, drewno lub jeszcze inny materiał – nie ma więc właściwie żadnych ograniczeń. Oczywiście wcześniej obsługa sprawdzi, czy dostarczony wzór będzie możliwy do wygrawerowania na dostarczonym materiale – jeśli nie, zaproponuje inną opcję.

Darmowe grawerowanie obejmuje smartfony, tablety i covery Huawei. Kto chętny?

Źródło: Huawei

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona