Ważne

Samsung Galaxy Tab S3 w Zauba. Znowu, bo pierwsze testy przechodził w… styczniu 2015 roku

Samsung zaprezentuje tablety z serii Galaxy Tab S3 w pierwszym kwartale 2017 roku. Jedno z urządzeń niedawno wysłano na testy do centrum R&D producenta w Indiach. Co ciekawe, pierwsze sample trafiły tam już w styczniu 2015 roku.

Czyli 22 miesiące temu! Pokazuje to, że proces tworzenia nowego urządzenia nie zajmuje pół roku czy rok, a znacznie dłużej. I podczas gdy my wyczekujemy premiery Galaxy Tab S3, to prawdopodobnie ktoś z Samsunga bawi się już Galaxy Tab S4, jak nie Galaxy Tab S5.

Nigdy jednak nie ma pewności, że tworzony sprzęt ujrzy światło dzienne. W przypadku tabletów jest to tym bardziej uzasadnione, ponieważ rynek oraz preferencje użytkowników zmieniają się na naszych oczach. Tylko osoby blisko związane z Samsungiem wiedzą, ile w jego biurach zalega prototypów.

Prac nad SM-T825 jednak nie porzucono, o czym świadczy fakt, że urządzenie wysłano ponownie do Indii. My wiemy już, że pod tym oznaczeniem kodowym ukrywa się Galaxy Tab S3 w wersji z LTE (wariant z samym Wi-Fi to SM-T820), najprawdopodobniej z 9,7-calowym ekranem (chyba, że Samsung planuje jakieś zmiany, ale na razie na ten temat nic nie wiadomo).

Samsung Galaxy Tab S3 (SM-T825) w Zauba

Samsung Galaxy Tab S3 (SM-T825) w Zauba

*Na grafice wyróżniającej Samsung Galaxy Tab S2 (pochodzi ona z oficjalnej strony producenta)

Źródło: Zauba, Samsung (grafika wyróżniająca)

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona