Ważne

Tak może wyglądać Moto Turbo 3. Jest na czym zawiesić oko

Motorola DROID Turbo 2 zadebiutowała już ponad rok temu. I chociaż rychła premiera następcy jest raczej wątpliwa, to i tak smartfon – prędzej czy później – prawdopodobnie się go doczeka. W sieci pojawiły się właśnie rendery, pokazujące, jak może wyglądać Moto Turbo 3.

Bryła smartfona jest bardzo mocno zaznaczona, zaoblone są tylko rogi. Mnie osobiście się to bardzo podoba, przede wszystkim dlatego, że znacznie ciekawiej rozwiązano kwestię modułów. W przypadku smartfonów z serii Moto Z znacznie „pogrubiają” one urządzenie, przez co traci ono na urodzie. W Moto Turbo 3 miałyby one natomiast „wpasować” się w przestrzeń poniżej wystającego obiektywu aparatu i – co najważniejsze – nie wystawać ponad krawędź prostokątnego paska, w którym umieszczono sensor.

Źródło wspomina także o zastosowaniu w Moto Turbo 3 16 Mpix aparatu, stworzonego razem z firmą Hasselblad. Szwedzki koncern fotograficzny przygotował ostatnio dedykowany moduł do smartfonów z serii Moto ZTrue Zoom, więc byłby to kolejny owoc współpracy z Lenovo.

Do tego momentu wszystko wyglądało ładnie, pięknie, lecz jest jedno „ale”: rendery Moto Turbo 3 pojawiły się w sieci również pod koniec sierpnia, ale wówczas były to koncepcje, stworzone przez użytkownika, podpisującego się nickiem Toooajk (nie wiadomo, jakiego serwisu, ponieważ nie udało się tego ustalić redaktorom serwisu źródłowego – jakiś czytelnik po prostu podesłał info o tym).

Widoczne na powyższych renderach urządzenie wygląda identycznie jak to, które wymyślił Toooajk. Możliwe więc, że i te grafiki są jego autorstwa. Ja niestety nie potrafię tego potwierdzić, dlatego należy podchodzić do tego przecieku z rezerwą. Chociaż osobiście nie ukrywam, że cieszyłbym się, gdyby rzeczywiście tak wyglądała Moto Turbo 3.

Aktualizacja:

Jak trafnie zauważył zalgowski w komentarzach, powyższe rendery również są autorstwa Toooajk (użytkownika chińskiego serwisu społecznościowego Weibo).

Źródło: Weibo przez AndroidPure

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona