Wiko VIEW

Tak może wyglądać Moto Turbo 3. Jest na czym zawiesić oko

Motorola DROID Turbo 2 zadebiutowała już ponad rok temu. I chociaż rychła premiera następcy jest raczej wątpliwa, to i tak smartfon – prędzej czy później – prawdopodobnie się go doczeka. W sieci pojawiły się właśnie rendery, pokazujące, jak może wyglądać Moto Turbo 3.

Bryła smartfona jest bardzo mocno zaznaczona, zaoblone są tylko rogi. Mnie osobiście się to bardzo podoba, przede wszystkim dlatego, że znacznie ciekawiej rozwiązano kwestię modułów. W przypadku smartfonów z serii Moto Z znacznie “pogrubiają” one urządzenie, przez co traci ono na urodzie. W Moto Turbo 3 miałyby one natomiast “wpasować” się w przestrzeń poniżej wystającego obiektywu aparatu i – co najważniejsze – nie wystawać ponad krawędź prostokątnego paska, w którym umieszczono sensor.

Źródło wspomina także o zastosowaniu w Moto Turbo 3 16 Mpix aparatu, stworzonego razem z firmą Hasselblad. Szwedzki koncern fotograficzny przygotował ostatnio dedykowany moduł do smartfonów z serii Moto ZTrue Zoom, więc byłby to kolejny owoc współpracy z Lenovo.

Do tego momentu wszystko wyglądało ładnie, pięknie, lecz jest jedno “ale”: rendery Moto Turbo 3 pojawiły się w sieci również pod koniec sierpnia, ale wówczas były to koncepcje, stworzone przez użytkownika, podpisującego się nickiem Toooajk (nie wiadomo, jakiego serwisu, ponieważ nie udało się tego ustalić redaktorom serwisu źródłowego – jakiś czytelnik po prostu podesłał info o tym).

Widoczne na powyższych renderach urządzenie wygląda identycznie jak to, które wymyślił Toooajk. Możliwe więc, że i te grafiki są jego autorstwa. Ja niestety nie potrafię tego potwierdzić, dlatego należy podchodzić do tego przecieku z rezerwą. Chociaż osobiście nie ukrywam, że cieszyłbym się, gdyby rzeczywiście tak wyglądała Moto Turbo 3.

Aktualizacja:

Jak trafnie zauważył zalgowski w komentarzach, powyższe rendery również są autorstwa Toooajk (użytkownika chińskiego serwisu społecznościowego Weibo).

Źródło: Weibo przez AndroidPure

Komentarze

 • neo

  Huawei P8? Czyli nie tylko na applu trzeba sie wzorować ;)

 • Dolaidola

  Chińczycy ciągle zadziwiają, oczywiste nawiązanie do serii RAZR XT9xx no i oby to była prawda ;)

 • trafia w mój gust bardzo łatwo, szkoda tylko że przodu nie widać.

 • zalgowski

  “rendery Moto Turbo 3 pojawiły się w sieci również pod koniec sierpnia, ale wówczas były to koncepcje,
  stworzone przez użytkownika, podpisującego się nickiem Toooajak (nie wiadomo, jakiego serwisu”
  Przecież sam podlinkowałeś do tego serwisu, chodzi o Weibo.

  • Jak napisałem, w tamtym momencie nie potrafiłem tego potwierdzić, ponieważ od niedawna Weibo wymaga zalogowania się (nie mam tam konta; wcześniej tak nie było), aby móc nawet podejrzeć czyjś profil.
   Dopiero dzisiaj udało mi się potwierdzić to, co napisałeś – wpisałem adres, umieszczony na renderach i przekierowało mnie na profil Tooooajka (ale tylko na smartfonie, na komputerze mi się nie udało).

 • Nexus P6 i seria Z od Sony w jednym. Jakoś tak, nie widzę tu powodów do specjalnego zachwytu, ale co kto lubi :D

 • mentos

  Lipa to tylko rendery, zresztą tak kanciastego telefonu to nawet Microsoft by nie zrobił.

 • pemos pl

  ciekawa będzie cena :P

 • Piotr

  Pierwsze skojarzenie to Huawei P8 :P

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona