Ważne

Huawei Fit – najnowszy tracker aktywności z pulsometrem od Huawei za 199 euro

Huawei przy okazji premiery P9 i P9 Plus zaprezentował również TalkBand 3 i z podobną sytuacją mieliśmy do czynienia także dzisiaj. Producent do Monachium przywiózł nie tylko Mate 9 i Mate 9 Porshe Design, ale też opaskę Huawei Fit.

Jest to typowy tracker aktywności, oferujący dokładnie taką funkcjonalność, jakiej moglibyśmy się po nim spodziewać. Opaskę wyposażono w okrągły wyświetlacz monochromatyczny o przekątnej ~1,04 cala i rozdzielczości 240×240 pikseli, pulsometr i akumulator, zapewniający do 6 dni pracy na pojedynczym ładowaniu.

Huawei Fit

Huawei Fit

Huawei Fit spełnia także normę IP68, więc bez obaw można iść z nim nawet popływać. Urządzenie jest również odporne zarówno na bardzo wysokie (+35°C), jak i niskie (-20°C) temperatury. Oczywiście nie zabrakło takich „standardów”, jak liczenie kroków, ilości spalonych kalorii czy przekazywania powiadomień z aplikacji na smartfonie.

Huawei Fit

Huawei Fit

Wearable automatycznie rozpoznaje, kiedy użytkownik rozpoczyna aktywność fizyczną. Oferuje także zróżnicowane plany treningowe, w zależności od dyscypliny. Może także na bieżąco (co jakiś czas) mierzyć puls.

Huawei Fit został wyceniony na 199 euro, czyli równowartość ~900 złotych. W sprzedaży dostępny będzie z pomarańczowym, niebieskim lub czarnym paskiem.

Źródło: Huawei

Komentarze

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other

   Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona