Wiko VIEW

Prezent dla użytkowników iOS – wszystkie funkcje premium w Instapaper od teraz za darmo

Świetna aplikacja na iOS, która pozwala zapisywać i odkładać na później nieprzeczytane artykuły, jest tak samo fajna jak wcześniej, ale teraz nie każe już sobie za to płacić.

Wszystkie funkcje premium z Instapaper (niedawno przejętego przez Pinterest) są teraz dostępne dla wszystkich użytkowników. Wcześniej trzeba było za nie płacić – dolara na miesiąc.

Opcje, z których można korzystać od teraz za darmo, obejmują wyszukiwanie w obrębie naszego konta, nielimitowane notatki, brak reklam w tekście czy wysyłanie do 50 publikacji na czytnik Kindle. Ostatnia funkcja wydaje się być wygodna, jeśli sporo czytamy, a nie chcemy zbyt dużo wpartywać się w wyświetlacze emitujące sztuczne światło.

Instapaper był w pewnym sensie prekursorem aplikacji, które pozwalają odłożyć jakiś artykuł do przeczytania na później. Apka opracowana przez Marco Armenta przez długi czas pozostawała wzorem dla innych. Obecnie toczy regularną wojnę o użytkowników, na przykład z Pocket.

Warto wypróbować za darmo coś, co do tej pory było płatne. A może już od dawna korzystacie z Instapaper?

Aktualizacja:W wersji na Androida również :)

źródło: appadvice.com, instapaper.com

Komentarze

 • daromar

  Instapaper to nie tylko aplikacja na iOS, ma tez wersje na Androida a bardzo popularne jej zastosowanie jako system umożliwiający wysyłanie przy pomocy skryptozakładki artykułów do przeczytania na później na e-czytnik. Bardzo dobrze integruje się z kindlem bo umożliwia wysłanie zestawu artykułów co tydzień mailem.

  • Konrad Uroda-Darłak

   Dokładnie, też nie rozumiem po co to nawiązanie do iOS.

   • Czy ta apka na androida jest darmowa w pakiecie premium? Ten zniesiony (dla iOS) dolar jest chyba kluczowy…

    • W tym momencie instalując Instapaper ze sklepu Google Play, dostajemy ją od razu w Premium :)

     • daromar

      Dopiero po zalogowaniu się na konto był wybór konto płatne czy darmowe, teraz każde konto jest premium a przez jaką aplikację tego używasz to sprawa drugorzędna.

    • Konrad Uroda-Darłak

     “W wersji na Androida również :)” Najwidoczniej – stosowna aktualizacja się pojawiła.

  • Nie miałem info odnośnie awansu Instapaper na premium jednocześnie w Androidzie. Daromar, jesteś w stanie potwierdzić? :)

 • Longmanus

  A ja mam Pocket :-), zacząłem używać stosunkowo nie dawno, kiedy zintegrowali P. z Firefoxem, którego dla odmiany używam dla “down them all!” i dodatku który 1 kliknięciem ściąga mi video z YT, jako mojej ulubionej “illegal browser”, ostatnio dołożyłem apkę na tablet, nic mi o żadnych płatnościach nie powiedziało, po prostu korzystam i działa ok.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona