Ważne

Można już zamawiać ZenWatch 3

Na początku października Asus ogłosił, że jego najnowszy zegarek z Android Wear będzie udostępniony do sprzedaży w pierwszej połowie listopada. Jako że 1 listopada jest ewidentnie w pierwszej połowie miesiąca, firma umożliwiła zamawianie urządzenia już od dziś.

Na razie w sklepie Asusa można wybrać tylko jedną wersję kolorystyczną, z ciemnym brązowym skórzanym paskiem. Cena, która widnieje przy urządzeniu to 229 dolarów. Co ciekawe, przez chwilę ZenWatch 3 był tam dostępny od ręki, jednak później pojawiła się informacja o brakach magazynowych. Wynika z tego, że albo sklep Asusa pośpieszył się nieco z wrzuceniem informacji o sprzedaży na stronę albo pierwsza partia urządzeń rozeszła się w błyskawicznym tempie. Stawiałbym na to pierwsze.

Smartwatch można też znaleźć w ofercie sklepu B&H, jednak nie jest do końca jasne, kiedy otrzymamy towar, gdyż ZenWatch 3 widnieje tam jako preorder (data wysyłki przewidywana jest na połowę listopada).

Przypomnijmy: Asus ZenWatch 3 został ogłoszony podczas IFA 2016. Ten zegarek z systemem operacyjnym Android Wear ma tarczę o przekątnej 1.39 cala – jest to ekran AMOLED o rozdzielczości 400 x 400 pikseli. Moc urządzeniu zapewnia procesor Snapdragon Wear 2100, a całość zasila bateria 340mAh z technologią HyperCharge, która pozwala na naładowanie jej do 60 procent w 15 minut.

Gdyby ktoś polował na smartzegarek z okrągłym wyświetlaczem, może warto byłoby poczekać na porównania z nadchodzącymi smartwatchami od Google. Trzeba jednak przyznać, że ZenWatch 3 prezentuje się świetnie.

źródło: 9to5google

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona