Ważne

Jaki w końcu procesor będzie miał Meizu Pro 6S?

Premiera Meizu Pro 6S już 3 listopada. My jednak wciąż nie wiemy, co nowego zaoferuje ten model. Mówiło się, że może to być nowy/inny procesor, ale najnowsze doniesienia zdają się temu zaprzeczać.

Meizu Pro 6S został przetestowany w AnTuTu, a tym samym zdradził kilka informacji na swój temat. Benchmark podaje, że smartfon wyposażono w wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920), 4GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej (wcześniej mówiło się o 64GB, ale pewnie obie wersje pojawią się na rynku), aparaty 21 Mpix (tył) i 5 Mpix (przód) oraz procesor MediaTek Helio X25 (MT6797T).

Informacje, podane przez AnTuTu są zaskakujące, ponieważ wyszczególniona specyfikacja w niczym nie różni się od tej, jaką oferuje Meizu Pro 6. Jak wspomniałem, dotychczasowe doniesienia sugerowały, że Meizu Pro 6 zostanie wyposażony w zupełnie nowy procesor MediaTeka o oznaczeniu kodowym MT6796 (również z układem graficznym Mali-T880).

Meizu Pro 6S w AnTuTu

Meizu Pro 6S w AnTuTu

Przeciek z AnTuTu wprowadził więc niemałe zamieszanie i szczerze mówiąc, teraz już zupełnie nie wiadomo, czego się spodziewać. Do premiery Meizu Pro 6S pozostał jednak tylko jeden tydzień, więc wkrótce wszystko się wyjaśni. I zobaczymy, czy (i jeśli tak, to czym) Meizu nas zaskoczy. Oby tylko pozytywnie.

Źródło: AndroidPure

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona