Ważne

Promocja: kup Lenovo Miix 700, a za Modecom FreePC zapłacisz tylko 99 złotych

Bardzo często podróżuję. Bardzo ważne jest dla mnie, by moje narzędzie pracy łączyło w sobie istotną dla mnie wydajność z jak najmniejszymi rozmiarami (przy zachowaniu sporej przestrzeni roboczej) i niską wagą. Stąd też bardzo doceniam, że na rynku debiutuje coraz więcej urządzeń hybrydowych, które naprawdę warto wziąć pod uwagę szukając mobilnego urządzenia do pracy. Jednym z nich jest Lenovo Miix 700 z systemem Windows 10, którego teraz można kupić w zestawie z Modecom FreePC – w promocyjnej cenie.

O Miix 700 w jeszcze świeżej recenzji, Karol wypowiedział się bardzo pochlebnie. Zresztą, wystarczy rzucić okiem na podsumowanie jego tekstu (do zapoznania z którym oczywiście serdecznie zapraszam):

Ma znakomity ekran, nie straszna mu wielozadaniowość i sprawdzi się w podróży. Pod względem wykonania ma czym się chwalić – prezentuje się bardzo dobrze i jest skrojony doskonale. Dodatkowo w zestawie znajdujemy klawiaturę, której nawet przez myśl nam nie przejdzie wymieniać oraz rysik, który rzeczywiście do czegoś się przydaje.

A teraz, jeśli już zainteresowałam Was Lenovo Miix 700, czas na kilka słów o promocji, w której można kupić między innymi właśnie to urządzenie. Promocja trwa do 13 listopada i obejmuje wiele innych urządzeń 2w1 – warto zajrzeć na stronę akcji i do regulaminu, by się o tym przekonać. A o co w ogóle chodzi?

O to, że do Lenovo Miix 700 dorzucany jest Modecom FreePC za jedyne 99 złotych (jego wartość rynkowa według porównywarek cenowych to ok. 400 złotych). Jest to stick, który po wetknięciu w złącze HDMI telewizora, monitora czy projektora, umożliwia korzystanie z pełnej wersji systemu Windows 10 na większym ekranie. To idealny sprzęt dla handlowców i menadżerów. Cały zestaw kosztuje 4199 złotych.

Listę urządzeń objętych promocją znajdziecie klikając w ten link.

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem Sferis

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona