Ważne

Samsung Galaxy Tab S 10.5 Wi-Fi również (w końcu) otrzymał Androida 6.0.1 Marshmallow

Kolejny tablet z serii Galaxy Tab S otrzymał aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow. Teraz mogą się z niej cieszyć również użytkownicy Galaxy Tab S 10.5 w wersji z samym Wi-Fi (SM-T800).

O fakcie udostępnienia nowej wersji systemu dla tego urządzenia poinformował nas nasz (jak sam się nazywa – zagorzały :)) Czytelnik. Jego – pochodzący z tzw. wolnej sprzedaży – Galaxy Tab S 10.5 Wi-Fi (SM-T800) otrzymał aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow wczoraj w nocy.

Pierwsze odczucia Mateusza, związane z użytkowaniem tabletu, pracującego już pod kontrolą nowej wersji systemu, są pozytywne. Sprzęt widocznie przyspieszył, więc najwyraźniej Samsung przyłożył się do aktualizacji (a z tym – co widać po Waszych komentarzach – różnie bywa).

Ze wszystkich tabletów z serii Galaxy Tab S, Androida 6.0.1 Marshmallow nie otrzymał (w Polsce) jeszcze tylko Galaxy Tab S 8.4 LTE. Aktualizacja jest już jednak dostępna w innych krajach, więc najpewniej pojawi się wkrótce także w naszym.

Dzięki Mateusz!

Komentarze

 • Paweł

  Po kilku już tygodniach ( to ja podesłałem info o aktualizacji 8.4 WiFi 23.09) ta aktualizacja jest super. Jest o wiele lepiej niż na Lollipopie, Aplikacje dłużej pozostają w RAMie, bateria też odrobinę lepiej. Aktualizacja jak najbardziej na plus :)

 • Preza

  Nie mam póki co na T805 XEO na razie żadnej aktualizacji.

 • fifi

  właśnie aktualizuję Tab S 10.5 WiFi , dzięki za info :)

 • Krzysztof Świątek

  Jakoś specjalnie szału nie ma. Mam od kilku tygodni. Stara wersja nakładki. Różnice naprawdę subtelnie.

 • lukasz

  a mi odziwo aktualizuje sie wlasnie galaxy a3 2016.

 • Agnes

  “Ze wszystkich tabletów z serii Galaxy Tab S, Androida 6.0.1 Marshmallow nie otrzymał (w Polsce) jeszcze tylko Galaxy Tab S 8.4 LTE.” SamsungG-prawda, bo na Tab S 10.5 LTE nie ma i nie ma też w bazie sammobile. Oby tylko nie było w tej aktualizacji wybuchowej poprawki…

 • Czekam, czekam

  No ja czekam a aktualizacji jeszcze nie mam do Samsung Galaxy Tab S 10.5 WiFi

 • babadoo

  Jak pisze się artykuły to warto zweryfikować prawdziwość informacji – mam TAB S 10.5 LTE i nie ma aktualizacji (w Polsce) więc kiepsko!!!

 • Póki co brak aktualizacji

  Mam wersję Androida 4.4.2 i póki co nie mam żadnej informacji o aktualizacji do 6.0.1, mam jedynie powiadomienie o możliwości aktualizacji do 5.0.2.

 • Szolim

  Witam. Posiadam Tab S 10 LTE, po aktualizacji do Marshmallow tablet ani razu nie złapał zasięgu LTE.
  Tablet posiadam od 1,5 roku, przez cały ten czas zasięg był LTE nigdy inny. Z innych ciekawostek tablecik ładuję się 30h do 80% na wyłaczonym. Jakieś propozycję?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona